Serenay Sarıkaya gitti, Cem Yılmaz ve Muzaffer Yıldırım küslüğü bitti

Oyuncu Serenay Sarıkaya’yla ayrılan komedyen Cem Yılmaz, eski sevgilisi yüzünden arasının açıldığı iddia edilen yapımcı Muzaffer Yıldırım’la küslüğünü bitirdi.

13 Ocak 2021, Çarşamba 08:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Cem Yılmaz ile Muzaffer Yıldırım, önceki gün ünlü komedyenin Levent’teki ofisinde bir araya geldi. Eski dostlar, beş saate yakın hasret giderdi.

Komedyenin ofisinden çıkmasının ardından kapıda görülen Yıldırım, "Cem Yılmaz’la küslük bitti mi?" sorusunu, "Biz hiçbir zaman Cem Yılmaz’la küs değildik” şeklinde cevapladı.

Muzaffer Yıldırım, Serenay Sarıkaya’yla aşk yaşamış ve ayrılık sonrası yakın arkadaşı Cem Yılmaz’la ilişki yaşamaya başlayınca aralarının açıldığı iddia edilmişti. İkili uzun bir aranın ardından sonra ilk kez bir arada görüntülendi.


'Tek hayalim Cem Yılmaz’la çalışmak'

'Tek hayalim Cem Yılmaz’la çalışmak'

Ayrıca Gizem isimli genç bir kadının, komedyene haftalardır CV'sini iletmek için ofisinin önünde beklediği ortaya çıktı. Erken saatlerde ofisin önünde beklemeye başlayan öğrenci, "Tek hayalim Cem Yılmaz’la çalışmak. Günlerdir konuşup, CV vermek için bekliyorum” dedi.


Komedyenin ofisindeki bekçilerin Gizem’e yardımcı olmadığı görülürken, Yılmaz'la görüşme konusunda da zorluk çıkarmaları dikkatlerden kaçmadı.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Şeyma Subaşı sevgilisi Mohammed Al Saloussi'ye kavuştu