Seren'in parasını kumarda yemiş

Seren Serengil'in eşinden ayrılma sebebi kumar borcuymuş!

26 Ekim 2009, Pazartesi 05:00
A A

YÜKLÜ MİKTARDA PARA KAYBETTİ

Seren Serengil’in 2004’te evlendiği Musa Aytun geçen hafta evi terk etmişti. Seren Serengil’in “Musa’nın kötü bir huyu var. Bu huy eşime babası Dahmi Aytun’dan geçmiş. Aslında her erkekte bulunuyor. Ama bunu açıklamam” sözleri akılları karıştırmıştı.Seren Serengil, “Kocam beni ne dövdü, ne aldattı. Uyuşturucu da kullanmadı” demişti. POSTA, Musa Aytun’un bu kötü huyunu öğrendi: Kumar! İddiyaya göre; Musa Aytun sık sık kumar oynuyor ve yüklü miktarda para kaybediyormuş.

KUMAR PARASINI İSTİYOR

Seren Serengil eşinin kumar borcunu ödemek için Nişantaşı’nda 400 bin dolar değerindeki evini ve 80 bin TL’lik Range Rover cipini satmış. Musa Aytun, Seren Serengil’in 350 bin dolarını da kumarda kaybetmiş. Hatta dedikoduya göre; Musa Aytun, kayınvalidesi Nevin Serengil’in kredi kartıyla da kumar oynayıp kaybetmiş. Nevin Serengil sinirden çıldırmış. Seren Serengil yakınlarına “Musa kumar için benden aldığı paraları ödemezse ondan asla boşanmam” diyormuş. 

Suna AKYILDIZ

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.