Sertab Erener: Fareden beter olduk, onlar bizden az ürüyor olabilirler

Bodrum’da bir çevre etkinliğine katılan Sertab Erener’in sözleri tartışma yarattı. Erener, “Artık çocuk doğurmamamız, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk" dedi.

07 Temmuz 2021, Çarşamba 14:41 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Muğla'nın Bodrum ilçesinde temizlik hizmetlerinde yapılacak çalışmalarının tanıtıldığı toplantıya Sertab Erener'in açıklamaları damga vurdu.

Yeni Asır'da yer alan habere göre; etkinlikte konuşan ünlü şarkıcı, "Ben her gün yola çıktığımda sağa sola bakmamaya çalışıyorum çünkü gerçekten çok acıklı" dedi.

Erener, "En temel sorunumuz da milyarlarca insanız, artık çocuk doğurmamamız gerekiyor. Biraz duralım gerçekten, çoğalmamamız gerekiyor. Fareden beter olduk, onlar bizden az ürüyor olabilirler" ifadelerini kullandı.


56 yaşındaki sanatçının çevre etkinliğindeki bu çıkışı sosyal medyada tartışma konusu oldu. Bazı kullanıcılar, Erener'in sözlerine tepki gösterdi.


1990–1996 yılları arasında meslektaşı Levent Yüksel ile evli kalan, 2015'te müzisyen Emre Kula ile hayatını birleştiren Sertab Erener'in, çocuğu bulunmuyor. Geçtiğimiz mart ayında eşinin fotoğrafını paylaşan sanatçı, kalp emojisi de eklediği Instagram gönderisine, "Sen hep iyi ol, mutlu ol yeter. Doğum günün kutlu olsun" notunu düşmüştü.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 44 yaşındaki Demet Şener’in şıklığına övgüler yağdı