Sese göre seçim yapabileceğiniz arkadaşlık uygulaması: Waving

Waving adlı uygulama, potansiyel partnerlere özenle seçilmiş ve daha da özenle düzenlenmiş fotoğraflarınızı göstermek yerine kendi sesinizi dinletmenizi sağlıyor

15 Mart 2018, Perşembe 16:09
A A
Sese göre seçim yapabileceğiniz arkadaşlık uygulaması: Waving
Potansiyel flörtlerinizi dış görünüşüne bakarak değerlendirmekten bıktınız mı? Belki de onların sizi dış görünüşünüze göre değerlendirmesinden bıkmışsınızdır? Waving uygulamasında, kim olduğunuz ve nelerden hoşlandığınızla ilgili bilgiler verdiğiniz ses kayıtlarıyla profilinizi düzenliyorsunuz. Uygulama, kimi zaman yanıltıcı olabilen fotoğraflar yerine merkeze insan sesini koyuyor. Waving, standart fotoğraf temelli uygulamaların gerçekçi ve güvenilir bir ortam oluşturduğunu düşünenlerle bir anlamda dalga geçiyor.


WAVING'İN ÖZELLİKLERİ NEDİR?


Uygulamanın ayarlar kısmından eşleşmek için tercih ettiğiniz yaş aralığını, ilgilendiğiniz cinsiyeti ve coğrafi olarak maksimum uzaklığı seçebiliyorsunuz. Meraklanmayın; Waving de karşınıza çıkan profillerle etkileşim kurmanız için insanlarda adeta bir içgüdü haline gelen sağa ve sola kaydırma hareketlerini kullanmanıza izin veriyor. Ancak biriyle eşleştiğiniz anda ses kaydı yapma özelliği kayboluyor ve artık o kişiyle mesajlaşarak iletişim kurmaya başlıyorsunuz.

SON 24 SAATTE YAŞANANLAR

;
Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.