Sevgili olma ihtimaliniz var mı?

Testi çözün ve hoşlandığınız kişi sizi arkadaş mı yoksa sevgili adayı olarak mı görüyor, anlayın. Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz yazdı...

22 Temmuz 2017, Cumartesi 08:40
A A
1- BİRLİKTE PROGRAM YAPMAK

1- BİRLİKTE PROGRAM YAPMAK

a) Seninle hep son anda program yapıyor, önceden gitmeyi kafasına koyduğu yere davet ediyor. Fikrini sormuyor. b) Hafta başında arayıp, “Bu hafta sonu program yapma, birlikte çıkalım” diyor. Nereye gitmek istediğini soruyor.

2- ESKİ SEVGİLİLER

2- ESKİ SEVGİLİLER

a) Birlikteyken eski sevgililerinden söz ediyor, hatta onlardan birine nasıl da büyük bir aşkla tutulduğunu anlatıyor. b) Konu eski sevgililerden açıldığında geçiştiriyor, “Eskiler hakkında konuşmayı pek sevmiyorum” diyor. Sana da sormuyor.

3- ÖZEL GÜNLER

3- ÖZEL GÜNLER

a) Doğum gününü hatırlamıyor, sen davet etmek için aradığında da, “Aaa bugün senin doğum günündü değil mi?” diye isteksizce cevap veriyor. b) Günler öncesinden “Doğum gününde ne yapıyorsun?” diye sormaya başlıyor ve sürpriz bir doğum günü partisi organize ediyor.

4- HAYATINI PAYLAŞMAK

4- HAYATINI PAYLAŞMAK

a) İş yerinde aldığı terfiyi, herhangi bir konudaki sevincini seninle paylaşmıyor, sen başkalarından duyuyorsun. b) Hayatındaki en küçük değişiklikte bile seni arayıp haber veriyor, sevincini, üzüntüsünü ilk seninle paylaşıyo

5- ARAYIP SORMAK

5- ARAYIP SORMAK

a) Seni haftada bir iki kez bile aramıyor, sadece sen aradığında cevap veriyor. Sosyal medyada dahi yazışıyor. b) Günde en az bir kez arıyor, çeşitli bahanelerle mesaj gönderiyor. Sosyal medyada yazdıklarına tepkisiz kalmıyor.

6- HABER VERMEK

6- HABER VERMEK

a) Şehirden uzaklaşacağını başkasından duyuyorsun. Aradığında umursamaz bir tavırla, “İş için gidiyorum” diyor. b) Şehir dışına çıkacağını önceden haber veriyor. Aradığında “Keşke sen de burada olsaydın” diyor.

7- NEZAKET VE KABALIK

7- NEZAKET VE KABALIK

a) Sevmediğini bildiği şakaları yapmayı sürdürüyor, zaman zaman kabalaşıyor, küfre varacak derecede rahat konuşuyor. b) Hoşlanmadığını söylediğin bir şeyi bir daha yapmıyor. Sana hitap ederken her kelimesine dikkat ediyor.

8- AŞK MESELESİ

8- AŞK MESELESİ

a) Konu aşka geldiğinde, “Aşk falan istemiyorum. Zaten uzun süreli bir ilişkiye hazır değilim. Böyle memnunum” diyor. b) “Uyum sağlayabileceğim birini bulmak öyle zor ki... Kimse senin gibi değil” gibi imalı cümleler kuruyor.

SONUÇ

SONUÇ

a’lar çoğunluktaysa:  Hiç zorlama. Sana karşı en ufak bir duygusu bile yok. Bir şekilde hayatında tutuyor hepsi bu. Sana tavsiyem, bu şekilde devam etmemen. Çünkü duygularının farkında ve zaman zaman da bunu kullanıyor.

b’ler çoğunluktaysa: Sana bal gibi vurulmuş bu insan. Sana açılamadıysa ya sen yeşil ışık yakmadığından ya da çekingen olduğundan. İlişkiye başla ma zamanınız çoktan gelmiş. Tabii sen de aynı duyguları paylaşıyorsan.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.