Sevgiliden hastanelik eden 'kıskançlık' öpücüğü

Sevgiliden hastanelik eden 'kıskançlık' öpücüğü

İngiltere'de kıskançlık krizine giren 23 yaşındaki Rhys Culley isimli genç, kendisini aldatmasından korktuğu sevgilisinin üst dudağını ısırarak hastanelik etti

04 Eylül 2014, Perşembe 11:14 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

İngiltere'nin Tyneside bölgesinde 23 yaşındaki Rhys Culley isimli acımasız sevgili Chanttelle Ward adlı kız arkadaşının üst dudağını ısırarak neredeyse koparıyordu.

SEVGİLİSİNİ ÇİRKİNLEŞTİRMEK İSTEDİ


Gazete Vatan'ın haberine göre aşırı kıskanç ve kendine güvenmeyen Culley çalışma saatlerinde kız arkadaşından uzak kaldığı zamanlarda sevgilisinin kendisini aldatmasından korkarak çirkinleştirmek istedi.

MAHKEME SUÇLU BULDU


İki yıldan fazla bir süredir Chanttelle Ward ile ilişki yaşayan çılgın sevgili Culley, her ne kadar suçlamaları kabul etmese de çıkarıldığı mahkeme tarafından suçlu bulundu. Mahkeme tarafından tutuklu yargılanan Culley gelecek aydan itibaren hüküm giyecek. Duruşma hakimi sanık avukatının kefaletle serbest bırakılmasını ve tutuksuz yargılama talebini reddetti.

Duruşmada ifade veren Chanttelle Ward; erkek arkadaşının ısırmadan önce kendisini sevip sevmediğini sorduğunu ardından öptüğünü söyledi. Öpüşme sırasında dudağının kopacak gibi olduğunu ancak kan görünce durumun vehametinin farkına vardığını anlattı.

Genç kızın yaşadığı korkunç gecenin sonunda dudağındaki yaradan hariç, kollarında ve vücudunda morluklar, sol göğsünde çizik, yüzünde ve kulağında morluklar ve ezikler tespit edildi.

Kıskanç sevgili Culley, güzel kız arkadaşına aslında zarar vermek istemediğini, öyle güzel bir kız arkadaşa sahip olduğu için çok şanslı olduğunu belirtse de ceza almaktan kurtulamadı.

Sıradışı olay 22 şubat 2014 tarihinde meydana geldi. Chanttelle Ward'ın annesinin doğum günü kutlmasından çıkıp genç kızın evine gelen çift, tartışmaya başladı. Tartışmaya, genç kızın Facebook hesabında başka bir erkekle olan resmi sebep oldu.

Sevgilisinin telefonunu alan kıskanç Culley akıllı telefondan Facebook profiline girip daha önce görmüş olduğu fotoğrafı aradı. Çılgın aşık resmi göremeyince sinirlenip, benden bir şeyler saklıyorsun diyerek bağırmaya başladı. Oda oda başlayan kovalamaca sonrası genç kızı saçından yakalayan gözü dönmüş Culley tekme ve yumrukların ardından Ward'ı sofaya fırlattı. Sofada genç kızın yüzüne akıllara durgunluk veren saldırıyı gerçekleştirdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Son dakika: İsrail, Gazze Şeridi'ne hava saldırısı düzenledi