Sevgililer Günü hediyeleri (Erkek için) Ne alabilirim?

Sevgililer Günü hediyeleri (Erkek için) Ne alabilirim?

Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim? Sorusu sizi strese sokmasın. Sevgililer Günü'ne bir kala kadınlar erkek arkadaşıma ne hediye alabilirim diye fikirler aramaya başladı. Sevgililer Günü'nde erkek arkadaşınızı mutlu edebilecek hediyeleri ve mesajları sizler için derledik.

13 Şubat 2018, Salı 14:03 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
14 Şubat Sevgililer Günü kapıya dayandı. Yarın kutlanacak olan Sevgililer Günü hediyeleri, mesajları, fotoğraflı mesajları haberimizde buluşturduk. Erkek arkadaşıma sevgililer gününde ne alabilirim diye soruyorsanız telaşa kapılmayın. Haberimizde sizlere ilham olabilecek hediyeleri ve mesajları derledik. Sevgililer Günü hediyeleri ve mesajlarına buradan ulaşabilirsiniz. 

SEVGİLİLER GÜNÜ HEDİYELERİ ERKEK İÇİN FİKİRLER

Sabahları güne, kahve veya çay içmeden asla başlamayan sevdiğinize, üzerinde isminin yazılı olduğu ve son derece romantik çizgiler taşıyan Kişiye Özel Sıcak Kalp Kupa Bardak armağan edebilirsiniz! Öte yandan erkek arkadaşınıza sevgililer gününde romantik hediyeler dışında, klasik bir hediye almayı düşünüyorsanız, kemer, cüzdan gibi aksesuarlar alabilirsiniz. Aksesuar yerine, gömlek, kazak gibi giysiler de satın alabilirsiniz.

Pikap alabailirsiniz. Partnerinizin keyifle müzik dinleyebileceği bir pikap almayı tercih edebilir.

Puzzle alabilirsiniz:  Biliyorsunuz ki puzzle ile uğraşmak gün içerisinde yaşanılan stresi, sıkıntıyı giderir ve herkesi mutlu eden hediyelerden biridir.  İster sevgiliniz ile olan fotoğrafınızı puzzle'laştırıp hediye edebilirsiniz isterseniz de hoşunuza giden bir manzara fotoğrafını puzzel'a çevirip hediye edebilirsiniz. 

Sırt Çantası: Tatile gitme gibi bir planınız varsa o zaman en uygun hediye bir sırt çantası olabilir. Bu çantanın yanına da iki tane uçak bileti neden olmasın?

Aksiyon Kamerası: Şu sıralar en popüler ürünlerden biri de aksiyon kamerası.  Çeşitli aktivitelerde aksiyon kameraları kullanarak eğlenceli, keyifli görüntüler elde edebilirsiniz.

SEVGİLİLER GÜNÜN'DE KLİŞELEŞMİŞ HEDİYELER İÇİN TIKLAYINSEVGİLİLER GÜNÜ ERKEK İÇİN MESAJLAR

Bütün mevsimleri bir günde, bütün yılları bir mevsimde yaşamaya razıyım seninle… Daha nice sevgililer gününü beraber geçirmek dileğiyle.

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan yağmurun her damlasını tutmaya çalış, tutamadığın her yağmur damlası kadar seviyorum seni…

Sana dalgalardan kalem yaptım ve kıyıya seni seviyorum yazdım, sen de inandın değil mi? Sen delisin, seni sevmedim, sana bağlandım sana taptım.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Romalı savaşçılar için kurulmuştu... 2 bin yıllık kent Emidra