Sevgilini burcuna göre seç: Terazi Burcu

12 Burç üzerinden, her birinin uyumunu, reaksiyonlarını, iyi ve kötü tarafları ile uyulması gereken tavsiyeleri günümüz ilişkilerine de dayandırarak, sizler için hazırladık! İşte günün burcu: Terazi Burcu

10 Ocak 2017, Salı 10:49
A A
TERAZİ

TERAZİ

22 Eylül – 22 Ekim Gezegen: Venüs Element: Hava Kalite: Öncü Taş: Pembe Quartz  

TERAZİ KADINI

TERAZİ KADINI

NAZİK VE KIRILGANDIR   Neşeli, esprili ve sempatik Terazi kadını, daima iyi niyetli ve adildir. Mantık ve duygu arasındaki dengeyi sağlar. Herkesin kalbini kolayca fetheden bir kadındır. Dışa dönüktür, çabuk arkadaş edinir. Ama unutmayın nazik ve kırılgandır. Çok seçicidir ve gözü hep yükseklerdedir. Çekici, konuşkan ve zeki bir kadındır. Zevkli giyinir. Bazı Terazi kadınları gereğinden fazla cimridir. Lükse çok düşkündür. Tembellik yapmaktan büyük zevk alır.   

KISKANILMAKTAN HOŞLANIR

KISKANILMAKTAN HOŞLANIR

Terazi burcu kadını sevgisiz yaşayamaz. İyi mekanlarda bulunmaktan hoşlanır. Onun isteklerine yetişebilirseniz size sadık kalır. Terazi kadını birlikte olduğu erkeğe hem iş hem de özel hayatında destek verir. Aşka aşıktır ve hayatı boyunca aşkı bulmak için her çılgınlığı yapabilir. Bu burç kadını flört etmekten hoşlanır. Bir ilişkiye başlamaya kolay karar veremez. İnce eler, sık dokur ve aklına gelen her soruyu sorar. Çok olmamakla birlikte kıskançtır. Göstermemek için elinden geleni yapar. Birlikte olacağı erkek onu toplumda en iyi şekilde temsil etmelidir. Onunla aşk yaşamayı hayal ediyorsanız mutlaka onu güzel lokantalara, hoşlandığı sanatçıların konserlerine götürün. Sevdiğinizi ve zaman zaman da kıskandığınızı belli edin. Maddi durumu iyi, kuralları olan, temiz biriyle aşk yaşar. Şartlar yeterli değilse sırtını dönüp gider.   

HAYATIN TADINI ÇIKARIR

HAYATIN TADINI ÇIKARIR

Terazi kadını hayır demekten hoşlanmaz. Maddiyata çok önem verir. Romantiktir. Çok seçicidir. Hayatın tadını çıkarmayı bilir. Tembellikten hoşlanır. Bağımsızlığından vazgeçmez. Erkeklerin hep başını döndürür.  

TERAZİ ERKEĞİ

TERAZİ ERKEĞİ

Terazi burcu erkeği her ortama uyum sağlayabilir, konuşkan ve yardımseverdir. Dürüst, dengeli, iyi niyetli ve kibardır. Onun yanında her zaman huzur bulabilirsiniz. Adalet duygusu çok gelişmiştir. Dürüsttür, herkesin böyle olmasını bekler. Düzenli bir hayat ister ve güzel olan her şeyden mutlu olur. Verdiği sözü tutar. Sakindir, ses tonu ve güzel konuşma yeteneğiyle çevresindeki etkileyebilir. Sanatla çok yakından ilgilenir. Daima bakımlıdır. Çabuk sinirlenmez ama öfkesi tehlikelidir.   

İYİ YEMEK YAPIP ONU GÜLDÜRÜRSE...

İYİ YEMEK YAPIP ONU GÜLDÜRÜRSE...

Terazi erkeğinin aşık olacağı kadında aradığı ilk özellikte çekiciliktir. Onun birlikte olacağı kadın iyi giyinmeli, güzel bakmalıdır. Bu burç erkeği, bir kadını sevdiyse yürekten sever ve ondan vazgeçmez. Sevgilisine kraliçeymiş gibi davranır, her sıkıntısıyla ilgilenir. Birlikte olduğu kadını asla aldatmaz. Kendine bağlı, güvenli bir kadınla birliktelik yaşasa mutluluğu yakalar. İyi yemek yapan bir kadınsa ayrıca mutlu olur. Terazi erkeği kadınını sahiplenir. Bu burç erkeği ilgi görmeyi sever. Çabuk alınır hemen küser. Terazi erkeği kendini güldürebilen kadına hemen aşık olabilir. Terazi erkeğinin her şeyden çabuk sıkıldığını, en ufak bir hareketle soğuduğunu aklınızın köşesinde bulundurun.   SADAKAT ONUN İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR   Arkadaşlarına çok önem verir. Heyecanlıdır. Çalışmayı sever. Paraya önem vermez. Sadakat onun için çok önemlidir. Kıskançtır ama sıkıp üzmez. Eleştirilmeye dayanamaz   Yarın: Akrep kadını ve Akrep erkeği    

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.