Sevgiliniz sizi gerçekten seviyor mu? İşte anlamanın 6 yolu!

İlişkilerde zaman zaman karşımızdakinin duygularından tam anlamıyla emin olamaz, bizimle gerçekten bizi sevdikleri için mi yoksa bizi kullanmak için mi birlikte olduklarını anlayamayız. Bu da ilişki süresince bizi sürekli huzursuz eder. İşte bu sorunun önüne geçmek ve partnerinizin sizi gerçekten sevip sevmediğini anlamak için 6 önemli veri...

30 Temmuz 2019, Salı 14:21 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Bazı kadınlar, özellikle de genç kadınlar ilişkilerinde güvensizlik yaşadıklarından bahsederler. Bazen güvensiz hissetmekte haklı olabiliyoruz. Karşınızdaki kişi sizi kullanıyor mu yoksa size aşık mı? Bunu anlamanız karşınızdakine olan güveninizi de belirleyecektir.


İşte bir erkeğin sizi kendi çıkarları için kullanıp ulanmadığını anlamanın 6 yolu

 

SENİ SEVİYOR: Sana uzun uzun bakıyor

Birçok romantik şarkının söz yazarlarının da dediği gibi, gerçekten aşık olan adam gözlerini senden alamaz. Pek çok erkek, özel bir gün için giyindiğinizde gözlerini sizden alamayabilir. Önemli olan günlük hayatta işlerinizi yaparken de size aynı şekilde bakması. Eğer böyleyse size aşık demektir.
SENİ KULLANIYOR: Kendini özel hissetmeni sağlamıyor

Şimdiye dek birlikte olduğu diğer kızlardan veya arkadaşlarından farklı olmadığınızı size hissettiriyorsa ve sürekli olarak sizi diğer insanlarla karşılaştırıyorsa size karşı bir sevgisi yok demektir.

SENİ SEVİYOR: Her şeye rağmen sizinleyse

Eşiniz geçmişiniz hakkında çok şey biliyorsa, gurur duymadığınız anlar da dahil olmak üzere ve hala sizinle birlikteyse, muhtemelen sizi düşündüğünüzden daha çok seviyordur. Başka bir kişinin tüm taraflarını kucaklamak, sadece hoş olanları değil, olgun bir ilişki ve sevginin bir işaretidir.SENİ KULLANIYOR: Sürekli olarak kendinizi suçlu hissetmenize sebep oluyorsa

Bu his ile günlük işleriniz yapmak bile size zor gelecektir. Ne yaparsanız yapın kendinizi yeterli hissetmeyebilirsiniz. Bu hisle başa çıkmak zorunda değilsiniz. Partnerinizin davranışlarını değiştirmek zorunda da değilsiniz. Bundan dolayı ilişkinize son vermeniz en doğru çözümdür.


SENİ SEVİYOR: O sana açılıyor ve senden de aynı şeyi yapmasını bekliyor.

Hepimiz ilişkilerimizde savunmasız hissediyoruz, ancak düşüncelerinizi ve hislerinizi paylaşmadan güçlü bir ilişki kurmak zor. Reddetme korkusunun üstesinden gelmeye ve korkuları ve sorunları konusunda açık olmaya hazırsa, size güveniyor ve sizinle bir gelecek görebiliyorSENİ KULLANIYOR: Duygusal olarak seni o yönlendiriyorsa

Güçlü ve zayıf yönlerinizi bilir ve sizi istediği şeyleri yapmaya yönlendirmeye çalışır. Bu ilişki türü ne olursa olsun kabul edilemez. Kendinizi sürekli suçlu hissettiğinizi veya eşinizin duygularının kendinize hükmettiğini fark ederseniz, muhtemelen bir adım geriye atıp neler olup bittiğini değerlendirmenin zamanı gelmiştir.


 

SENİ SEVİYOR: Seni mutlu eden küçük detayları fark ediyor

Hepimiz büyük jestleri seviyoruz, ama en önemlisi küçük jestler. Örneğin, en sevdiğiniz dondurma lezzetini, üzgün olduğunuzda izlediğiniz aptal bir TV şovunu veya ilk evcil hayvanınızın adını hatırlıyorsa bu güzel bir şeydir. Bu şeyler, çiçek ve şeker gibi klişeleşmiş şeylerin ötesine geçmeye yetecek kadar önem verdiğini gösterir.
SENİ KULLANIYOR: Kendinden asla taviz vermiyor

Özellikle ilişkiniz yeniyse ancak hepimizin odaklanması gereken hedef buysa, uzlaşma bulmak zor olabilir. Eşiniz fikrinize saygı göstermeli ve doğru dengeyi bulmaya hazır olmalıdır, böylece ikiniz de mutlu olursunuz.

SENİ SEVİYOR: Sorunlardan bahsetmeye hazır

Tartışma yaşadığınızda sakince sorunlarınızdan bahsediyorsa, uzlaşmaya çalışıyorsa sizi seviyor anlamına gelir.

 


SENİ KULLANIYOR: Tartışmada size kötü davranıyor veya günlerce sizinle konuşmuyorsa  İlişkilerde tartışmalar kaçınılmazdır. Fakat tartışma esnasında size şiddet uygulaması veya sizi manipüle ederek günlerce sessiz kalması kabul edilemez bir davranıştır.

SENİ SEVİYOR: Davranışının seni nasıl etkileyebileceğinin farkında

Hepimiz farklı davranışlara sahibiz ve davranışlarımızın karşımızdakini nasıl etkilediğini bazen anlayamayabiliyoruz. Eşinizin daha fazla farkındalık kazandığını ve incinmeyecek veya hayal kırıklığına uğramayacak şekilde davranmaya çalıştığını fark ederseniz, bu iyi bir işarettir.


SENİ KULLANIYOR: Seni umursamıyorsa

Birlikte planlar yaparsınız ve son anda gelemeyeceğini söylüyorsa, telefonlarına geç cevap veriyorsa sizi umursamıyor demektir. Tabi ki meşgul olduğu zamanlar da vardır fakat sizi müsait zamanında arayabilir.


Kaynak: PembeNar

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Aşk acısına iyi gelecek 10 film