Sevgiliniz yan yana fotoğrafınızı neden paylaşmıyor?

Bazı çiftler, kendi profillerinin tamamını çift fotoğraflarıyla doldursa da bazı insanların sevgilisi olup olmadığını anlayamayız bile. Sevgilisiyle fotoğrafını koymayan insanlar, her şeyin Instagram'da gözler önünde yaşandığı günümüzde garip karşılanıyor. Fotoğrafı paylaşılmayan sevgili alınganlık etse de, fotoğraf paylaşmayan tarafın Instagram hiç umrunda olmayabilir. Yani altında art niyet aramaya gerek yok. Bunların bilseniz de sevgilinizin yan yana fotoğrafınızı koymamasına bozuluyor ve nedenlerine kafa patlatıyorsanız sevgilinizin neden yan yana fotoğrafınızı paylaşmadığını beraber düşünelim.

13 Haziran 2020, Cumartesi 16:19 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sizi kıskanıyor olabilir

Sizi kıskanıyor olabilir

Evet, ilginç ama başka insanların sizi görmesini istemiyor, bu durumu kıskanıyor olabilir. Başka insanların sizi görüp profilinizi girmesini istememesi olası bir durum, bunu da değerlendirin.

Sosyal medya alışkanlıkları farklı olabilir

Sosyal medya alışkanlıkları farklı olabilir

Siz tüm hayatını sosyal medyadan paylaşan biri olsanız da sevgiliniz daha mahrem bir yaşam biçimini tercih ediyor olabilir. Sosyal medyada hayatının sınırlı bir alanını paylaşan bir kişinin sizinle sevgili olduktan sonra birden değişmesini beklememlisiniz. Karşınızdaki insanın sosyal medya alışkanlıklarına saygı duymalısınız. 


Takipçileri arasında çekindiği büyükleri olabilir

Takipçileri arasında çekindiği büyükleri olabilir

Belki de sevgilinizin sosyal medya takipçileri arasında sevgilisini paylaşmaktan çekindiği aile büyükleri var. Herkes romantik ilişkileri konusunda aile bireylerine karşı sizin kadar rahat bir tutum sergileyemiyor olabilir.

Eski sevgilisinin üzülmesini istemiyor olabilir

Eski sevgilisinin üzülmesini istemiyor olabilir

Eğer eski sevgilisiyle ayrılmasının üzerinden çok uzun zaman geçmemişse ve eski sevgilisinin hayatına henüz biri girmediyse onun üzülmesini istemiyor olabilir. 'Bundan bana ne' diyor olabilirsiniz ama eski sevgilisinin hislerine değer veriyor olması sevgilinizin ne kadar iyi kalpli biri olduğunu gösterir.


İlişkinizden henüz emin olmayabilir

İlişkinizden henüz emin olmayabilir

Eğer ilişkiye yeni başladıysanız 'birlikteliğinizi ilan etmek için' her şeyin rayına girmesini bekliyor olabilir. Belki de kısa zamanda ayrılacaksınız ve 2 ay önce sevgilisiyle koyduğu fotoğrafı silmek istemiyor. 

Profesyonel bir profil yaratmak istiyor olabilir

Profesyonel bir profil yaratmak istiyor olabilir

Herkes Instagram'ını kişisel hayatını paylaşmak için kullanmıyor. Pek çok insan sosyal medyada sadece profesyonel yaşantısını paylaşıyor. Bazıları Instagram'ını bir portfolyo gibi kullandığı için çift fotoğrafıyla profilinin ciddiyetsiz göstermek istemiyor olabilir. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Kötü giden bir ilk buluşmadan kaçmanın 5 yolu