Sevgilinizin güvenini kazanmanın 4 yolu

Günümüz ilişkilerinin en büyük sorunu ne yazık ki güven eksikliği. Aşkta tutku kadar güven de önemlidir. Peki partnerinizin size olan güvenini nasıl artırabilirsiniz? Güven sorununun üstesinden nasıl gelirsiniz? Partnerinize güven vermek için neler yapmalısınız? Detaylar haberimizde...

09 Ekim 2019, Çarşamba 12:52
A A
Ona karşı her zaman dürüst olun

Ona karşı her zaman dürüst olun

Partnerinize her zaman doğruları söylemeye eğilimli olun. Unutmayın; eğer size karşı güven sorunu yaşıyorsa, ona küçük yalanlar söylemekten bile kaçının. Kısa süre sonra size olan güveninin daha da arttığını göreceksiniz.

Güven sağlıklı bir ilişkinin temel taşıdır.

Onu sevdiğinizi kanıtlayın

Onu sevdiğinizi kanıtlayın

Partnerinize olan sevginizi göstermekten çekinmeyin. Küçük sürprizler yaparak ona olan sevginizi gösterebilirsiniz. Başlangıçta biraz yorucu görünebilir bu durum ancak güzel aniden söylenen güzel sözlerin bile aslında hediye olduğunu unutmamak gerekir.

Başbaşa yapacağınız küçük gezintiler de sevginizi ispatlamak için fırsat yaratabilir.

Arkadaş toplantılarına çift olarak gidin

Arkadaş toplantılarına çift olarak gidin

Eğer partneriniz sizin arkadaş ortamınızdan hoşlanmıyorsa, grup toplantılarına onunla birlikte gidin. Partnerinizin hoşlanmadığı arkadaşlarınız varsa, bu sayede aradaki buzları çözebilirsiniz.

Arkadaş ortamınızda partnerinizi küçük düşürecek tavırlarda bulunmaktan da kaçınmanız gerekir. Bir önceki maddedeki gibi ona sevginizi arkadaş ortamında da ispatlamaya özen gösterin.

Onu saatlerce habersiz bırakmamaya özen gösterin

Onu saatlerce habersiz bırakmamaya özen gösterin

Aramalara geri dönmemeniz, mesajlara çok geç cevap vermeniz büyük bir güven sorunu yaşamanıza neden olur. Partnerinize onu sevmediğinizi, aldattığınızı ya da kötü bir şey geldiğini düşündürebilirsiniz.

Partnerinizi asla habersiz bırakmayın. Gün içinde atacağınız kısa mesajların onu ne kadar iyi hissettireceğine inanamazsınız!

Onun için ne kadar önemli olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın.


Sıradaki haber yükleniyor...