Sevgilinle ilgili Instagram'da yayınlamaman gereken detaylar

Instagram tam bir kataloğa dönüşmedi mi? Hayatımızda paylaşmak istediklerimizi arkadaşlarımıza anlatmak yerine, Instagram üzerinden ilan ediyoruz. Ancak konu aşk hayatımızsa biraz daha temkinli olmakta yarar var.

27 Mart 2021, Cumartesi 13:31 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Yatakta selfie

Yatakta selfie

Çılgın sevişmelerinize komşularınız tanık oluyor olabilir ancak sadece sesinizi duyuyor olabilirler. Sen buna görsel bir şölen katıp Instagram hesabına birbirinden kışkırtıcı fotoğraflarını koymamalısın. Her şeyi bu kadar afişe etmek zorunda değilsin. Bazı şeyler hayatta gizli kalmalı. Hem sevgilin bundan hiç de hoşlanmayabilir.

Büyük kavgalarını oraya yansıtma

Büyük kavgalarını oraya yansıtma

Eğer kavga ettiysen, ayrıldıysan, boşandıysan ya da seni aldattığını yakaladıysan, bununla ilgili bir şey paylaşmak kötü fikir. İnsanların, ilişkin hakkında önemli bilgileri bu şekilde edinmelerine hiç gerek yok. Ayrıca neden başkalarının dedikodu malzemesi olasın ki? Hem belki partnerinle sonrasında barışacaksın. Arkadaşların ve ailen, seni üzen bir adamı, senin kadar kolay affetmeyebilir.


Demet Akalınvari göndermeler

Demet Akalınvari göndermeler

Gizli kapaklı cümleler, imalar, üstü örtülü aslında hiç sallamıyormuş ayarında ifadeler! Tüm bunları pasif agresif tepki olarak değerlendiriyoruz ve yanlış olduğunu söylüyoruz! Yaşadıklarına saygı duy ve sırf birilerinin canı acısın diye kendini aşağı çekip kötü duruma sokma.

 İlk haftalardan her şeyi ortaya dökmek

İlk haftalardan her şeyi ortaya dökmek

Henüz biriyle tanıştın ve onunla zaman geçirerek daha çok tanımaya çalışıyorsun. “Birini buldum, hey millet bakın buraya!” demen için ne acelen var? İlişkine biraz zaman tanı. Yolunda gitmeyen şeyler olursa paylaştığın şeyler için pişmanlık duyabilirsin. Biraz sessiz olmak iyidir. ‘Buldumcuk’ insanlardan olma…

Partnerine sormadan paylaşma

Partnerine sormadan paylaşma

Senin için çok özel bir an olabilir o an… Belki ikiniz için de. Paylaşacağın post’u herhangi bir yere koymadan önce partnerine sor. Bu, her zaman işe yarayacaktır. Sonuçta ikinizin özelinde her şey. Ondan izin almalısın. Gerçekten paylaşmak isteyeceğiniz şeyleri koy. Tüm dünyanın, Kerem ile Aslı’nın waffle yediğini öğrenmesi ne kadar gerekli bir düşün istersen…

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İlişkide sona mı geldik? Giderek birbirinize yabancılaştığınızın 6 işareti