Sevgilisi Buğrahan Tuncer bile şaşırdı! Eda Ece'nin anlamsız paniği

Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer, önceki gün Yeniköy sahilinde yürüyüş yaparken görüntülendi. Gazetecileri fark eden Ece'nin yaptığı anlamsız harekete sevgilisi bile şaşırdı.

08 Kasım 2021, Pazartesi 08:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Eda Ece ve basketbolcu sevgilisi Buğrahan Tuncer, Yeniköy'de objektiflere takıldı. Kapüşonunu kapatarak kendini kamufle eden Eda Ece, sonrasında yolunu değiştirerek koşar adımlarla kaçması başta sevgilisi Buğrahan Tuncer olmak üzere görenleri şaşırttı.

Gazetecilerin soruları karşısında tek kelime dahi etmeyen Eda Ece'nin aksine Tuncer, mütevazı bir şekilde gazetecilerle merhabaştı.

Öte yandan Eda Ece, Euroleague şampiyonu Anadolu Efes’in oyuncusu olan sevgilisi Buğrahan Tuncer’i tebrik etmişti.

Milliyet'ten Mesut Yılmaz'ın haberine göre; sevgilisiyle büyük bir gurur duyduğunu dile getiren Ece, “Buğra’nın verdiği emeği biliyorum. Avrupa Şampiyonu oldular, bu büyük bir başarı. Çok gurur duydum ve sevindim. Mutlu oldum. İnşallah devamı gelir” demişti.

Sevgilisi ile paylaştığı fotoğrafı daha sonra kaldıran Ece, bunun sorulması üzerine; “Köln’e almadıkları için gidemedim. Bende eski bir resmimizi paylaştım. Çok da güzel de çıkmamışız. Çözünürlüğü falan da kötüydü" dedi.

Güzel oyuncu, sözlerine; "Buğra’da ‘Koya koya bunu mu koydun. Bir süre resmimiz var’ deyince kaldırdım. Çok fazla da resim paylaşmıyoruz. Ayrıldı barıştı magazin haberi oluyoruz. Biz de öyle bir çift değiliz” dedi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Berdan Mardini komşusuyla aşk yaşıyor