Sevgilisi Burcu Yılmaz'ı darp ettiği iddia edilen Rubato'nun solisti Özer Arkun özür diledi

Rubato grubunun solisti Özer Arkun, evlilik hazırlığı yaptığı Burcu Yılmaz’ı darp ettiği iddialarının ardından sosyal medyadan ikinci kez açıklama yaptı.

15 Temmuz 2020, Çarşamba 13:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Rubato grubunun solisti Özer Arkun’un 2019 temmuz ayından beri beraber olduğu ve evlilik hazırlığı yaptığı B. Y.’yi darp ettiği iddia edilmişti.

22 Temmuz’da Harbiye Açıkhava’da Mehmet Erdem’le birlikte sahne almaya hazırlanan Rubato’nun yerine Aşkın Nur Yengi’yle anlaşmıştı. Grubun Mehmet Erdem’le birlikte 19 Eylül’de Selçuklu Kongre Merkezi’nde ve 21 Kasım’da Trabzon Karadeniz Teknik Üniversitesi’nde vereceği konserler de iptal edildi.


Özer Arkun, yaşanan darp olayının ‘kazaen oluşan bir durum’ olarak nitelediği özür mesajı yayınladı. Arkun, mesajında şu satırlara yer verdi:

Evlilik hazırlığında olan iki sevgili arasında yaşanan bir tartışmanın kamuoyuna farklı yansıtılmasından dolayı çok üzgünüm. Suçlamaları kabul etmemekle beraber adli sürecin sonunda gerçeklerin ortaya çıkacağı günü sabırla bekliyorum.

Aramızda geçen tartışma sırasında kazaen oluşan bu durumun, her ne kadar bu topraklarda yaşanılan kadına şiddet olayları ile alakası olmadığını bilsem de bu şekilde yansıması beni çok üzdü.

Böylesine hassas bir konunun içerisinde istemeyerek de olsa adımın geçmesinden dolayı çok üzgünüm. En başta rahmetli annem ve tüm annelerden, çocuklarımdan, yol arkadaşlarımdan, Burcu’dan, ailesinden ve bütün kadınlardan özür dilerim.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 'Kırmızı Oda' dizisinin başrol oyuncusu Binnur Kaya oldu