Sevgilisinin beğendiği erotik film yıldızına benzemek için...

Erkek arkadaşının beğendiği cinsel içerikli film oyuncusuna benzeyebilmek için 30 civarı estetik ameliyat geçiren Güney Koreli kadın, kendini beğendirmeyi başaramayınca sevgilisinden ayrıldı.

09 Aralık 2017, Cumartesi 15:10
A A

Sevgilisinin teşvikiyle bir güzellik salonuna giden Berry Ng, ilk ameliyatını 17 yaşında oldu.

137 dolar karşılığında yaptırdığı enjeksiyonun ardından 2.929 dolar daha harcamak zorunda kaldı.

Ng, erkek arkadaşının görüntüsünden dolayı kendisini eleştirdiğini ve sürekli hayran olduğu cinsel içerikli film yıldızı ile kıyasladığını, bu yüzden de ameliyatlar geçirerek erkek arkadaşının sevdiği film yıldızına benzemeye çalıştığını söyledi.

Berry Ng, şimdiye kadar, alın, göz, yanak, burun çene ve göğüs ameliyatları için yaklaşık 3,000 dolar harcadı.

Erkek arkadaşının artık kendisini beğenmesi durumunda estetik yapmaktan vazgeçeceğini söyleyen kadın, 'O anda beni durdursaydı ve yeterince güzel olduğumu söyleseydi ameliyat olmaya devam etmezdim' dedi.

Berry, bunun yerine sevgilisinin kendisine göğüslerinin küçük olduğunu söylediğini açıkladı. Sevgilisinin bu sözleri üzerine göğüs büyütme ameliyatı geçirdi.

Ameliyattan sonraysa sevgilisi, kendisinden bunu yapmasını istemediğini vurguladı.

Berry Ng, geçirdiği ameliyatlardan sonra annesinin, takıntılarını kontrol edemediğini düşünüp ağladığını, artık bunun bir hastalığa dönüşmesi sebebiyle endişe ettiğini, bu yüzden de erkek arkadaşını terk ettiğini ve yaptıklarından pişman olduğunu ifade etti.

Şimdiyse sürekli bıçak altına yatmanın ne kadar tehlikeli olduğunu diğer insanlara anlatıyor.

Tecrübelerini diğer kızlarla paylaşan Berry'e, 'Eski halini mi yoksa şimdiki halini mi tercih ediyorsun?' diye sorulduğunda; 'Eski görünümüne dönmeyi daha çok isterdim' cevabını veriyor.

İşte genç kız geçirdiği ameliyatlar sonrasında ulaştığı görünümü...

İşte genç kız geçirdiği ameliyatlar sonrasında ulaştığı görünümü...

Sıradaki haber yükleniyor...