Sevgilisinin sözünden çıkmayan burçlar

İlişkilerde kimi zaman kuralsız kimi zaman da kuralcı çiftlerle karşılaşırız. Bu duruma yön veren de burçlarımız oluyor. Kimi insanlar ilişkilerinde sıkı sıkıya bağlı olduğu kurallarını uygular. Bazı insanlar da uyumludur ve sevgilisinin sözünden hiç çıkmaz. Gelin şimdi kim sevgilisinin sözünden çıkmıyor, kim ilişkiyi kendi kurallarıyla yönetiyor öğrenelim…

16 Kasım 2021, Salı 13:47 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KURALLARINI KENDİ KOYAN ASLAN VE AKREP

KURALLARINI KENDİ KOYAN ASLAN VE AKREP

Akrep burcu gizemi ve karanlık tarafı sever. Aslan burcu ışığıyla herkesi aydınlatır. Her iki burç da ilişkide kendi kurallarını koyan burçlardır. Kendi istekleri dışındaki adımları partnerine yasaklar. Bir ilişkiye başladıklarında isteklerini ve kurallarını karşı tarafa sıralar. Örneğin Aslan burcunun her zaman ilgi görmek, Akrep burcununsa tek isteği partnerinin hayatında tek olmak. Partnerlerinin sözünü dinlemek değil, kendi sözlerini dinletmek isterler. Eğer sözünüzü dinleyecek partnerler arıyorsanız, Aslan veya Akrep burçlarını eleyin. 

İNATLAŞMAYI TERCİH EDEN KOÇ VE İKİZLER

İNATLAŞMAYI TERCİH EDEN KOÇ VE İKİZLER

Koç burcu da İkizler burcu da sürekli yenilenmek isteyen ve tüketmeyi seven burçlardır. Bu nedenle bir kural koyduklarında o kuralı mutlaka yine kendileri yıkacaklardır. Çabuk sıkılan ve meraklı olan İkizler ve Koç burcu, kendilerini sürekli değiştirir, geliştirir ve uzun soluklu ilişkilerde son derece zorlayıcı olurlar. Partnerlerinin sözünü dinlemektense onlarla inatlaşmayı tercih ederler.

ŞARTLI AŞIKLAR YAY VE KOVA

ŞARTLI AŞIKLAR YAY VE KOVA

Her ikisi de uçarı olan Yay ve Kova burcu için kurallar gereksiz yapılardır. Gelenekleri sevmeyen ve kendi kurallarını yazan bu iki burç, değişime ayak uyduramayan insanlarla asla anlaşamaz. Partnerleri eğer onların istediği gibi biriyse bir ahenk halinde hareket edecek ve sözlerinden çıkmayacaktır.

ASLA SÖZÜNDEN ÇIKMAYAN BALIK VE TERAZİ

ASLA SÖZÜNDEN ÇIKMAYAN BALIK VE TERAZİ

Balık da Terazi burcu da sevdiklerinin peşinden gitmeye meraklıdır. Eğer ortada onun koyduğu bir kural varsa, uyumsuz olmaktansa bu kurala uymayı tercih ederler. Balık da Terazi de kural varsa uyar, yoksa da kural aramaz. Her iki burç da partnerlerini olduğu gibi kabul etmeye meyillidir. Adeta partnerleri ne derse ‘Olur aşkım, nasıl istersen’ diye cevap verirler. Asla sevgililerinin sözünden çıkmazlar. 

GELENEKÇİ BOĞA VE YENGEÇ

GELENEKÇİ BOĞA VE YENGEÇ

Her ikisi de gelenekçi burçlar olan Boğa ve Yengeç için önemli olan ailedir. Korumacı ve sevdiklerini fazlasıyla sahiplenen bu burçlar, pek de kuralcı sayılmazlar. Sadece onların adetlerinden ve isteklerinden anlayacak insanlara ihtiyaç duyarlar. Eğer siz onlara bunu sağlarsanız onlar da sizin sözünüzden çıkmayacaklardır. 

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sevgilim çok zengin ilişkimiz yürür mü?