Sevgiliyle evde yapılacak 9 masrafsız aktivite

Sevgiliyle evde neler yapılabilir? Evde kaldığınızda sürekli film izlemekten ya da televizyona gömülmekten sıkıldıysanız size bir dizi öneriyle geldik. Sevgiliyle yapılacak masrafsız aktiviteler düşünüldüğünde, akıllara ilk olarak evde yapılacaklar geliyor. Peki sevgiliyle evde neler yapılabilir? Aşağıdaki listeyle artık evde sıkılmayacaksınız.

11 Eylül 2020, Cuma 20:51 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
 Beraber yemek yapın

Beraber yemek yapın

Sevgilinzile beraber film izlerken yemek için akşam yemeği hazırlayabilirsiniz. Önce beraber ne yapacağınıza karar verin. Daha sonra yapacağınız yemek için beraber alışveriş yapın ve daha sonra işe koyulun! En basitinden bir makarna yapmış olmak bile sizin beraber bir şeyler yapmanızı ve karnınızı doyurmanızı sağlar. 


  Gökyüzünü seyredin

Gökyüzünü seyredin

Havanın bulutlu olmadığı akşamlarda yapabileceğiniz bu aktivitenin dışarıdan bakıldığında biraz klişe olsa da popülerliğini hala koruduğunu bilmelisiniz. Evet, siz de yanınıza içecek bir şeyler alarak yıldızların altında saatlerce keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Şehrin en güzel noktalarından birine kurulabilir, pırıltılı göğün altında romantik dakikalar yaşayabilirsiniz. Birbirinize hayallerinizden bahsedebilir, partnerinizle hiç ayrılmamayı dilemek için heyecanla bir yıldızın kaymasını bekleyebilirsiniz. Yıldızlara isim verebilir, kendinize her zaman orada olacağını bildiğiniz bir çift yıldız belirleyebilirsiniz. Bu noktada yapabilecekleriniz tamamen size bağlı! İsterseniz hiç konuşmadan bu anların tadını çıkartabilir, isterseniz de ağustos böcekleri gibi hiç susmadan neşe içinde sohbet edebilirsiniz.


  Eski videolar ve fotoğraflara bakıp yenilerini çekebilirsiniz

Eski videolar ve fotoğraflara bakıp yenilerini çekebilirsiniz

Çocukluğunuzda çekilmiş bir videoyu ya da çocukluk fotoğraflarınıza bakmak sizi sandığınızdan mutlu edecektir. Eski fotoğraflarınıza bakarak, yeni fotoğraflar çekinmeyi ihmal etmeyin.

 Masaj gecesi

Masaj gecesi

Birbirinize masaj yaparak siz de çift olmanın avantajlarını kullanabilirsiniz. Işıkları azaltın, mumlarınızı tütsülerinizi yakın ve önceden almış olduğunuz yağlarla partnerinize masaj yapın. 


 Birbirinize mektup yazabilirsiniz

Birbirinize mektup yazabilirsiniz

Sevgilinize ne hissettiğinizi ve en çok neyi sevdiğinizi bildirecek bir mektup yazabilirsiniz. Daha sonra mektupları değiştirip yan yanayken okuyabilirsiniz. Mektup yazmak basit bir şey gibi gözükebilir. Fakat evde yapılacak aktiviteler söz konusu olduğunda en maliyetsiz işlerden birisidir. Dolayısıyla romantik bir şeyler yapmak istediğiniz zaman başvurabileceğiniz yöntemlerden biri.

 Hayalinizdeki tatilin planını yapabilirsiniz

Hayalinizdeki tatilin planını yapabilirsiniz

Paranın hayatın boyunca büyük bir problem olduğunu düşünüyorsan şimdilik bu fikri bir kenara bırakmayı düşünebilirsin. Bir akşam sevgilinle birlikte bilgisayarını kullanarak hayalindeki tatilin planını yapabilirsin. Bu hayalleri hayata geçirmek için ortaya konacak emeğin katacağı keyif ise bambaşka bir şeydir. Ortada bir hedefin yer alması her anlamda seni ve sevgilini fazlasıyla motive edecektir.

 Biraz nostalji, biraz dekorasyon için: LEGO

Biraz nostalji, biraz dekorasyon için: LEGO

Kışın soğukta evde yapılabilecek şeyleri düşünürken, 'oyuncak oynamak' kimsenin aklına gelmez belki ama lego, sadece bir oyuncak değil! Hem nostaljik bir aktivitede bulunmak hem de evi süsleyecek dekoratif bir objeyi kendi ellerinizle yaratmak isterseniz, birbirinden güzel lego çeşitlerinden birini alabilirsiniz. Sevgilinizle evde yapılacak aktivitelerden en güzeli, birkaç saatliğine çocukluğunuza dönüp legolarla keyifli anlar yaşamak olabilir.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Anksiyete, aşk hayatını nasıl etkiler?