Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ikilisi ayrıldı mı?

Şeyma Subaşı ve Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi sosyal medya sayfasından yaptıkları paylaşımlarla gündeme geliyor. Şimdi ise Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ikilisinin ayrıldıkları yönünde dedikodular ortaya çıktı. Fakat Şeyma Subaşı, sosyal medya sayfasından sevgilisiyle olan fotoğrafları silmeyerek bu iddiaları asılsız bıraktı. Şeyma Subaşı geçtiğimiz aylarda sevgilisiyle ayrılmış ve birlikte olduğu bütün kareleri sosyal medya sayfasından kaldırmıştı.

29 Ekim 2021, Cuma 09:17 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Geçtiğimiz kış ayında İspanya’nın eğlence adası olarak bilinen İbiza’da sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile birlikte tatil yapan ve sosyal medyadan o anları paylaşan Şeyma Subaşı, yaşadığı eğlenceli hayatı sık sık takipçileriyle paylaşıyordu.

Yaz aylarında ise sevgilisiyle Bodrum’a gelen ve sevgilisini ailesiyle tanıştıran Şeyma Subaşı mutlu anlarını takipçileriyle paylaşmıştı.

Şimdi ise ABD’de yaşayan Şeyma Subaşı ve sevgilisi Mohammed Alsaloussi’nin ayrıldıkları iddia edildi.

Şeyma Subaşı’nın Mısırlı sevgilisini terk ederek kızı Melisa ile beraber eski eşi Acun Ilıcalı’nın Miami’de yer alan evine yerleştikleri öne sürüldü.

Çıkan iddiaların ardından Şeyma Şubaşı ve Mohammed Alsaloussi ikilisinden henüz bir açıklama gelmedi. 

Fakat Şeyma Subaşı, sevgilisiyle olan fotoğrafları silmeyerek ayrılık iddialarının ardından kafaları karıştırdı.

Çiftin bu iddialara nasıl bir yanıt vereceği ise merak konusu oldu.

Öte yandan Şeyma Subaşı, YouTube, sayfasından geçtiğimiz aylarda yaptığı evlilik açıklamasıyla çok konuşulmuştu.

Düğün ile ilgili de açıklama yapan Subaşı, şu ifadelere yer vermişti, “Düğünü önce Ibiza'da yapmayı düşünüyoruz. Ancak çok fazla acele etmemek için iptal etme kararı aldık. 

Mohammed Elsaloussi bana, 'Sana öyle bir düğün yapacağım ki bir sene boyunca dünyadaki herkes bizim düğünümüzü konuşacak' diyor, o yüzden heyecanlıyım”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Cüneyt Arkın eski bir fotoğraf paylaştı: Şampiyonlar Ligi gibi kadro...