Şeyma Subaşı'nın üstsüz pozu Cicişler'in hedefinde

Miami'de ev aldıktan sonra ülkeye dönmeyen Şeyma Subaşı, Miami ve Karayipler'de tatil yapıyor. Subaşı dün de üstünü deniz kabuklarıyla kapatarak bir poz verdi. Ancak Subaşı 'Cicişler' olarak tanınan Esra Ersoy'un 'Bizi taklit ediyor' suçlamasıyla karşılaştı.

14 Ocak 2021, Perşembe 16:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Instagram'da 3 milyondan fazla takipçisi bulunan Subaşı, Dominik, Karayipler ve Miami hattında günlerini geçiriyor. Sık sık paylaşım yapan Subaşı bu defa üstsüz bir fotoğrafını paylaştı.

Subaşı'nın ellerindeki deniz kabuklarıyla verdiği poz binlerce beğeni ve yorum aldı. Bu yorumların bir kısmı da olumsuzdu.

"Acaba neden böyle şeylere gerek duyuyorsun?" diyen takipçisine yanıt veren Şeyma Subaşı, "Senin gibiler böyle düşünüp dursun diye" ifadelerini kullandı.

Olumsuz yorumlardan biri de Ciciş Kardeşler'den Esra Ersoy'a aitti. Esra şu ifadeleri kullandı:

Bu ve benzeri pozlarımızı vs. internetten kaldırtmak için avukatlarımız çalışıyor biz kaldırttıkça yenileri çıkıyor hatta baş edemiyoruz ama biz kaldırtmaya çalışırken bazıları bizi taklit ediyor ya işte bu olaya farkındalık yaratmak için tekrardan paylaşıyorum ve diyorum ki ilk biz yaptık ilk biziz siz değilsiniz. (Özentilik kanında var ben senin bizim dışımızda da kimi taklit ettiğini çok iyi biliyorum o taklit ettiğin de daha ben ünlü değilken bile benim hayranımdı zaten.)

Şeyma Subaşı'nın Cicişler'e cevap verip vermeyeceği merak konusu.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Survivor Ayşe Yüksel kimdir? Hem genç hem başarılı bir sporcu olan Ayşe Yüksel kaç yaşında?