Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı boşanıyor

1 yıl evli kaldığı Acun Ilıcalı’dan kasım ayında boşanan Şeyma Subaşı'nın yakın arkadaşı Elisabeth Mas'in 1.5 yıllık evliliği bitti. Elisabeth Mas biten evliliğinin ardından çıkan dedikodulara sosyal medya hesabından cevap verdi

11 Şubat 2019, Pazartesi 08:24 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Önceki Fotoğraflar

Moda markası ‘Bless The Mess’i yaratan, ‘Miss Mass Blog’daki yazılarıyla dikkat çeken Elisabeth adını Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı ile duyurdu.

İkilinin ‘Burning Man Festivali’ndeki eğlenceleri, Amerika seyahatleri, en son Meksika-Tulum’daki tatilleri sosyal medyada dikkat çekti. Elisabeth ile Caner Karaloğlu eylül ayında evliliklerini bitirme kararı aldı. Ayrılığa ihanetin neden olduğu ileri sürüldü.

Elisabeth Mas art arda patlak veren iddialar üzerine şu açıklamayı yaptı:


“Caner ile evliliğimizi düzeltilemeyecek sebeplerden dolayı sonlandırıyoruz. Ortalıkta dönen dedikodulardan dolayı açıklama yapma ihtiyacı duydum. Bu sürece benim tarafımdan üçüncü bir kişi dahil olmamıştır.

Hayatımda hiçbir zaman uyuşturucu da kullanmadım. Sağlıklı bir insanım. Bu hayatta kızım Mia’ya sahip olduğum için de çok mutluyum.”

Ayrılık kararının ardından eşiyle yaşadığı Rumelihisarı’ndaki süper lüks dairesini boşaltan Elisabeth, İstanbul’da yaşamaya devam edecek.


POSTA/Müge Dağıstanlı

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Arda Kural setlere geri döndü