Sharon Stone: İnternette kendimi önemsiyorum

Usta oyuncu Sharon Stone'un itirafı çok konuşuldu. Stone, bir dergiye verdiği röportajda 60'lı yaşlarında çöpçatanlık uygulamasıyla tanışmasını anlattı.

16 Nisan 2020, Perşembe 13:50 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Sharon Stone, Vogue dergisinin Almanca edisyonuna röportaj verdi. 62 yaşındaki Amerikalı yıldız, Hollywood’un ‘kadın düşmanı’ olarak tabir ettiği zamanları hakkında konuştu.


1992 yapımı 'Temel İçgüdü' filmiyle şöhreti yakalayan Stone, filmdeki baştan çıkarıcı kadın rolünün bütün hayatını domine ettiğini söyledi. Stone, “Bir model ve oyuncu olarak kariyerime başladığımda, ‘becerilebilir’ terimi, işe yarar ve kamera kelimeleri ile eşit anlamlıydı” ifadesini kullandı.


'20 yıl önce fazlasıyla kadın düşmanı bir dönemdi'

'20 yıl önce fazlasıyla kadın düşmanı bir dönemdi'

“20 yıl önce fazlasıyla kadın düşmanı bir dönemdi” diyen Stone, “Benden üç yaş büyük olan Mel Gibson, benim onun karşısına çıkmak için fazla yaşlı olduğumu düşünüyordu” şeklinde konuştu.

'Yıllarca tedavi gördüm'

'Yıllarca tedavi gördüm'

43 yaşındayken felç geçiren Stone, bu hastalığın kariyerini kesintiye uğrattığını, yıllarca tedavi gördüğünü, konuşmayı ve hatta tekrar düzgün görmeyi öğrendiğini anlattı.

Kendini yeniden kabul etmeyi öğrenmenin yıllarını aldığını belirten oyuncu, “Kırklı yaşlarımda bir dönüm noktası vardı. Banyoya girip, kapıyı kilitledim ve ‘Bedenimi tamamıyla kabul etmeden buradan dışarı çıkmayacağım’ dedim” diye konuştu.

Geçtiğimiz aylarda çöpçatanlık uygulaması haberleriyle gündeme gelen Stone, bu konuya da açıklık getirdi.


62 yaşındaki oyuncu, internette gerçek hayatta hiç tanışmadığı erkeklerle tanıştığını söyleyerek şu anda bir havacılık mühendisiyle sohbet ettiğini belirtti.

“Bu yaşlarda bekarsanız bunun genelde bir sebebi vardır” diyen Stone, “Orada kendimi önemsiyorum” ifadesini kullandı.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Feyza Civelek'ten öpüşme sahnesi açıklaması