Shrek'teki Çizmeli Kedi'nin gerçeği bulundu! Pisco...

Shrek serisinin ikinci filminde ortaya çıkan ve Antonio Banderas'ın seslendirdiği Çizmeli Kedi'nin masum bakışlarıyla herkesi kendine hayran bıraktığını hatırlarsınız. Çizmeli Kedi'nin gerçeği ortaya çıktı. Pisco ile tanışın!

05 Aralık 2021, Pazar 16:00 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
GÖNÜLLERİ FETHETTİ

GÖNÜLLERİ FETHETTİ

Shrek animasyonunda herkesin dikkatini çeken önemli kahramanlarından biri de Çizmeli Kedi'ydi. 

Serinin ikinci filminde karakterler arasına katılan Çizmeli Kedi, iri ve üzgün gözlerinin yanı sıra bir de sevimliliğiyle gönülleri fethetmişti.

PISCO İLE TANIŞIN!

PISCO İLE TANIŞIN!

Şimdiyse tıpkı Çizmeli Kedi'ye benzeyen sevimli bir kedi, internet alemini kendine hayran bıraktı.

British Shorthair türündeki Pisco, altın renkli yumuşacık tüyleri ve kedi maması istediği anlarda, tıpkı Antonio Banderas tarafından seslendirilen animasyon kediye benziyor. Sahibi, sevimli kedi için bir Instagram profili oluşturdu ve kısa süre sonra hayranları sosyal medya hesabına akın etti.

617 BİN TAKİPÇİSİ VAR

617 BİN TAKİPÇİSİ VAR

Ona istediği oyuncakları alan ve bir dediğini iki etmeyen sahibiyle birlikte New York'ta "lüks" bir yaşam süren Pisco'nun tam 617 bin takipçisi bulunuyor. Ve bu sayı daha da artacak gibi görünüyor.

"KISA BİR SÜRE SONRA GÜVENMEYE BAŞLADI"

"KISA BİR SÜRE SONRA GÜVENMEYE BAŞLADI"

Altın tüylü kedinin sahibi, "Pisco'yu ilk aldığımızda şimdi olduğu gibi oyuncak ayılara benzemiyordu. Çok ürkekti ve onu tutmamızı ya da ona dokunmamızı hiç istemezdi. Ancak her gün ona sorun çıkarmak istemediğimizi, onu çok sevdiğimizi gösteriyoruz" dedi ve ekledi:

"Onu asla zorla yakalamaya ya da kucaklamaya zorlamadık. Kısa süre sonra kendine ve bize çok daha fazla güvendi ve merak etmeye başladı."

KUCAKLAŞMAYI SEVİYOR

KUCAKLAŞMAYI SEVİYOR

Sahibinin dediğine göre Pisco, kedilerin zaman zaman soğuk olabileceği kanısının aksine kucaklaşmayı çok seviyor. Üstelik altın renkli kedi, fotoğraf çekilirken poz vermeyi çok seviyor. Bu da 600 bini aşkın takipçisi için harika bir haber çünkü yeni fotoğraflarını bol bol görebileceğimiz anlamına geliyor.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ OLDU

SOSYAL MEDYA FENOMENİ OLDU

Her fotoğrafı on binlerce beğeni ve yorum alan Pisco, çok haber sitesine de konu oldu. Konu olduğu haberlerde, kediler arasında bir "influencer" olduğu şaka yollu bir dile getirilen sevimli kedinin sosyal medya fenomeni olmasına şaşmamak gerek.

Kaynak: Milliyet/ Nazlı ERDOL AKAR

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Daha sağlıklı kediler için ‘Kedinizi Veterinere Götürün’ kampanyası başladı