Siirt Valisi denetime çıktı, fayansların hepsini tek tek kırdı

Siirt Valisi Ali Fuat Atik, kentteki kamu kurum ve kuruşlarında sabah saatlerinde denetlemelerde bulundu. Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün yeni binasında fayansların altında boşluk fark eden Vali Atik, çekiçle kırdığı fayansların düzgün döşenmesini istedi

16 Ağustos 2018, Perşembe 14:20
A A
Siirt Valisi denetime çıktı, fayansların hepsini tek tek kırdı

Vali Ali Fuat Atik, mesai saatinin başlamasıyla birlikte kamu kurum ve kuruşlarını denetledi. Personelle bir araya gelen Vali Atik, sorun ve talepleri dinledi. Bu tür denetimlerin aralıksız süreceğini belirten Atik, "Aniden herhangi bir kuruma giderek çalışmalarını denetleyeceğim, bunu zaman zaman bizzat kendim yapacağım" dedi.

VALİ FAYANSLARI KIRDI

Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü'nün yeni binasında da denetleme yapan Vali Ali Fuat Atik, yürürken, fayansların altında boşluk olduğunu fark etti. Vali Atik, çekiç isteyerek bu fayansları kırdı. Yüklenici firmanın işi düzgün yapmaması nedeniyle fayansları kıran Atik, "Bu fayansların altı boş, işçilik güzel yapılmamış, bakın sizlere kanıtladım. Bir daha geldiğimde bunların onarılmış olmasını ve sağlam yapılmasını temenni ediyorum" diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Türkiye'nin dört bir yanından dolar kampanyaları