Şık ve çekici görünmek için dolabınızdan eksik etmemeniz gerekenler

Klasik ve zamansız şıklığı ve çekiciliği yakalamanız için dolabınızda her daim bulundurmanız gereken temel parçalar... 

30 Nisan 2018, Pazartesi 16:11
A A
Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabı

Topuklu ayakkabılar ayaklarınızı güzel gösterdiği gibi aynı zamanda bacak boyunuzu da uzatır. Üstelik topuklu ayakkabı giydiğinizde çok daha çarpıcı bir görünüme sahip olurusnuz. 

Vücudu saran elbiseler

Vücudu saran elbiseler

Vücudunuzu sararak hatlarınızı ortaya koyan elbiseler sizi karşı cinse çekici gösterecektir. Ancak elbisenin darlığından faydalanırken dekoltesini fazla abartmayın; ikisi bir arada göze daha az hoş görünür. 

Küçük siyah elbise

Küçük siyah elbise

İlk kez Audrey Hepburn tarafından giyilen ve o günlerden beri zarafet sembolü olan küçük siyah elbise sizi şık, zayıf ve zarif gösterecek en temel parçalardan biri. 

Kırmızı rengin cazibesi

Kırmızı rengin cazibesi

Kırmızı rengin çekici olduğu herkes tarafından kabul edilen bir gerçek. Basit bir fular ya da takı bile olsa dolabınızdan kırmızı renkli eşyaları eksik etmeyin. 

Güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü

Güneş gözlüğü sadece yüzünüzdeki kusurları, yorgunluğu gizlemekle kalmaz size daha gizemli bir hava verir. Yaz-kış fark etmeksizin kullanın. 

Omuzları açıkta bırakan üstler

Omuzları açıkta bırakan üstler

Vücudunuzdaki yuvarlıkları vurgularken herkesten farklı görünün ve bu kez de omuzlarınızı sergileyin...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.