Sıla-Hazer Amani çifti boşanıyor

Ocak ayında evlenen Sıla ve şef Hazer Amani çiftinin aşkı bitti. Çift, boşanma kararı aldıklarını açıkladı.

19 Kasım 2020, Perşembe 11:48 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Sıla ve Hazer Amani, 11 ay önce Sıla'nın evinde gerçekleşen sade bir törenle evlenmişti. Sıla Gençoğlu’un nikah şahitliğini menajeri Serkan Güney ile müzik direktörü Burak Erkul yaparken, Hazer Amani’nin şahitliklerini ise Beyazıt Öztürk ile Kemal İnal yapmıştı.


Çift, sürpriz evlilik sonrası balayı için İtalya'yı tercih etmişti. Sık sık aşk pozları paylaşıyorlardı. Hatta ikilinin bu ani evliliği, "Sıla hamile mi?" yorumlarına bile neden olmuştu.

Bir süredir Sıla ve Hazer Amani'nin evlilikleri üzerinde kara bulutlar geziyordu. Haklarında sık sık, "Boşandılar mı, boşanıyorlar mı, boşanacaklar mı?" haberleri çıksa da, her fırsatta yalanladılar.

Sona geldiler

Sona geldiler

Ve Sıla - Hazer Amani çiftinden açıklama geldi. Ünlü çift, evliliklerini kurtaramadı. Ortak bir basın açıklaması yayınladılar:

Evliliğimiz hakkında bir süredir çıkan haberlere istinaden bu açıklamayı yapma gereği duyduk. Boşanma kararı aldığımız doğrudur.

Bu kararın, yansıtılan haberlerle ilintisi olmadığı gibi, dostluğumuzun kıymeti bakidir. Sağlığın, sıhhatin her şeyden önemli olduğunu bir kez daha epey kuvvetli anladığımız şu dönemde bu haberin bir detay olduğunu düşünüyoruz. Yine de bunu açık yüreklilik ve içtenlikle birinci ağızlardan duymanızı arzu ettik.


Psikolojik baskı ve eski eş iddiası

Psikolojik baskı ve eski eş iddiası

Sıla'nın, eşi Hazer Amani'ye psikolojik baskı uyguladığı ve Amani'nin eski eşi Deniz Mumcuoğlu ile görüşmeye başladığı ileri sürülmüştü. Öte yandan çiftin pandemi döneminde maddi sıkıntı yaşamasının da krizin büyümesinde etkili olduğu iddia edilmişti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Bensu Soral'a annelik sorusu