Silin o fotoğrafları

Zehra Çilingiroğlu, önceki gece erkek arkadaşıyla Sess Bar'daydı

30 Nisan 2015, Perşembe 07:28
A A

Zehra çilingiroğlu, önceki gece erkek arkadaşıyla Sess Bar'daydı.

Mekandan tek başına çıkan Zehra, görüntülenmemek için arkadaşı ile Kuruçeşme'deki benzincide buluşmayı planladı. Ama yine de kaçamadı.

Zehra'nın erkek arkadaşı, Kuruçeşme'de trafik çevirmesine takıldı. Genç, görüntü alan muhabirlere “O fotoğrafları silin' diye çıkıştı.?

KAYA çOK KIZDI Annesinin Ayvalık'ta olmasını fırsat bilen Zehra, ailesinden gizli gece yarısı bara gidince baba Kaya çilingiroğlu çok kızdı.

çALIŞAN KADIN YANLIŞ YAPTI Makaron'a konuşan çilingiroğlu: Annesi yokken artık bende kalacak. Bitti o iş! Araba alacaktım. Ondan da vazgeçtim! Hülya Avyalık'a gitti. Zehra düzeni bozulmasın diye evde kaldı. Nasılsa evde çalışan kadın var diye tamam dedim. Aradım 'evdeyim' dedi. Hülya da evde çalışan kadınla yolları ayıracak, bize haber vermesi gerekirdi. 18 yaşından ufak çocukların böyle bir mekana alınması. Emniyet nerede? ”

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.