Sınavsız Üniversiteye Yeni Dönem Kayıtları Başladı


Sınavsız Üniversiteye Yeni Dönem Kayıtları Başladı

Sınavsız Üniversiteye Yeni Dönem Kayıtları Başladı

10 Kasım 2014, Pazartesi 10:09 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

St. Clements Üniversitesi Türkiye Kampüsleri, yeni dönem kayıtlarını almaya başladı. 2011 yılında mezunlarını vermeye başlamış ve önemli kadrolarda mezunları olan Üniversite’nin dünya çapında onlarca kampüsü bulunuyor.

Özellikle Klinik Psikoloji ve Uluslararası Hukuk alanlarında uzman akademisyen kadrosu ile Açık Öğretim’de başarısı yoğun ilgili gören St. Clements University Psikoloji, Uluslarası Hukuk ve İşletme alanlarında Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora bölümlerine sahip.

Lisans Bölümüne kayıt için lise mezunu olmak yeterli. Yüksek Lisans ve Doktora için de herhangi bir sınav gerektirmeyen üniversitenin harç bedelleri ise aylık taksitler halinde ve her bütçeye uygun seçeneklerle belirlenmiş.

Şu ana kadar işsiz hiçbir mezunu bulunmayan üniversitenin uluslararası başarısı, kadrosu ve akademik çalışmaları, güncel, psikolojik, aktüel ve süreli, süresiz yayınlar ile de desteklenmekte.

Amaçlarının “bilim adamı” kalitesinde akademisyen oluşturmak olduğunu belirten üniversite akademisyen, yönetim ve öğrencileri, başarı ve istikrarlarını her geçen gün de teyit etmekteler.

St. Clements Üniversitesi’ne başvuru ve her türlü soru için faydalanılacak linki ise: www.stclements.eu

Sıradaki haber yükleniyor...
holder