Siri, Apple Music'e abone olmayan kullanıcıya cevap vermedi!

Siri, Apple Music'e abone olmayan kullanıcıya cevap vermedi!

Apple'ın en güncel servislerinden biri olan Apple Music, Siri kullananlar için bir ayrıcalık sebebi oldu

28 Ekim 2015, Çarşamba 23:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

En popüler sesli asistan uygulaması olan Siri, zaman zaman ilginç cevapları ile teknoloji gündemine konu olmayı başarıyor. iOS 9 sürümüyle birlikte geliştirilen Siri ile ilgili ilginç bir durum ortaya çıktı. Ton Conrad isimli bir kullanıcı, Twitter üzerinden şaşırtıcı bazı ekran görüntüleri paylaşdı.

Apple’ın gelenekler WWDC etkinliğinde duyurulan Apple Music servisi, geçtiğimiz Haziran ayından itibaren iOS 8.4 sürümüyle birlikte kullanılabiliyor. Ülkemizde henüz aktifleşmeyen servis 9.99 Dolar ve 14.99 Dolarlık iki paket şeklinde ücretlendiriliyor. Çevrimiçi bir müzik platformu olan Apple Music, anlaşılan Siri ile entegre çalışacak.

Tom Conrad isimli kullanıcı, Siri’ye “Bugün ABD’nin en popüler şarkısı hangisi?” ve “Mart 1983 tarihinde en iyi şarkı hangisiydi?” şeklinde iki soru yöneltmiş. Aldığı cevap işe oldukça şaşırtıcı. Siri, Tom Conrad isimli kullanıcıya Apple Music’e abone olmadığı için cevap vermiyor. Ekran görüntüleriyle bu durumu ve Siri’nin cevabını görebilirsiniz. Apple ilk kez bir servisinde böylesine bir kısıtlama getirmiş oldu.

 

 

Start-up şirketlerden 5 benzersiz telefon!

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER The Queen's Gambit'in ikinci sezonu gelecek mi?