"Şişmanım ve mutluyum"

Gösteri dünyasının bir kadın ünlüsü binbir emekle verdiği kilolarını geri aldı ve bu yüzden mutlu olduğunu açıkladı

10 Ağustos 2016, Çarşamba 09:20 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

"Bir zamanlar katıldığı Big Brother (Biri Bizi Gözetliyor) yarışmasıyla adını duyuran Chanelle Hayes, İngiltere'de yayınlanan "new!" adlı TV programına konuk oldu. 28 yaşındaki Hayes, onca emek harcayıp verdiği kilolarını geri aldığını ve şimdi 44 beden olduğunu ama kendisini gayet mutlu hissettiğini söyledi.

Hayes kariyerinin başından bu yana sürekli kilo alıp vermesiyle tanınıyor. Bir dönem çok zayıf olan Hayes sonra aşırı kilo aldı.

Bu dönemde parklarda ve bahçelerde egzersiz yapmaya başlayan ve özel bir beslenme programı uygulayan Hayes, fazla kilolarından kurtulup 38 bedene kadar indi.

Bu süreci de hazırladığı bir DVD'de gözler önüne serdi. Ama aradan geçen zaman içinde verdiği kiloları tekrar aldı ev eski kıvrımlı görüntüsüne ulaştı.

"Chanelle Hayes bu durumdan memnun olduğunu söyleyerek "Kendimi kıvrımlarımla mutlu hissediyorum. Bir daha eskisi kadar zayıflamayı düşünmüyorum" dedi.

"Genç kadın yine de bir açık kapı bırakarak "Günün birinde biri bana tekrar kilo vermemi ve bu süreci anlatan bir DVD hazırlamamı isterse kabul ederim " diye konuştu. Genç kadın şimdi istediğini yiyip içtiğini ve kendini böyle daha mutlu hissettiğini ifade etti.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Burak Akkul: Hastanede uyutulunca rahmetli annemle bağlantı kurdum