Sivas'ta 5 kişinin katledildiği olayda kan donduran detaylar

Sivas'ta 5 kişinin katledildiği olayda kan donduran detaylar

Sevdiği kızla evlenemedi, pompalı tüfekle 5 kişiyi katletti. Cinayetlerden 3’ünü küçük bir kızın gözleri önünde işleyen katil “Pişman değilim” dedi

23 Mart 2018, Cuma 08:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sivas’ta yaşayan Fırat Yurdakul (28) Adana’da oturan Pınar Esen’le 9 yıldır evlenmek istiyordu. Pınar’ın evlenmesine karşı çıkan babası Tarık Esen (50) önceki akşam Sivas’ta yaşayan anne-babasını ziyaret etti. Bunu öğrenen Fırat Yurdakul içki içip Tarık Esen’in olduğu eve pompalı tüfekle gitti.
 

ÇALAN TELEFONU AÇTI


Tarık Esen’i, babası İbrahim ve annesi Cennet’i öldürdü. Evde Tarık Esen’in yeğeni Cennet de (5) vardı. Cinayetlere tanık olup korkan ve saklanan çocuk, anneannesinin çalan cep telefonunu açtı. Arayan annesi; anneannesini sorunca “Onlar öldü” dedi. Aile jandarmayı aradı. Bu arada Fırat Yurdakul yakındaki bakkala gitti.


5 yaşındaki Cennet yakınlarının ölümüne tanık oldu.

 

"ÖLMEK DE GÜZEL ÖLDÜRMEK DE"


Marketi babası Celal Koray ile işleten arkadaşı Taylan Koray’dan içki ve arabasını istedi. Olu dedi.


5 kişiyi katleden cani Fırat Yurdakul
 

AİLE ŞOKTA


Olayın ardından köye gelen küçük kızın anne-babası DHA'ya konuştu. Feryat eden Uğur Esen Tuncay, "Anne, baba, ağabey; ben hanginize dayanacağım. Ciğerim yanıyor. Hiç mi vicdanı yoktu bunun. Bir de polisin yanında göğsünü gererek yürüyor. Böyleleri çıkmasın, çıkınca yeğenimi de öldürecek. '30 sene sonra çıksam da alacağım' onu diyor. Yeğenim de hâlâ gözü. Çıkarmasınlar onu. Çürüsün orada. Evimizi açtık, ekmeğimizi verdik biz ona. Ciğeri yansın. Bir ömür sürünsün" dedi. Küçük kızın babası Tolga Tuncay ise büyük bir şok yaşadıklarını belirterek, "Kızım dedesi ve anneannesini çok seviyordu. Bir süre yanlarında kalması için 3 gün önce köye gönderdik. Akşam eşim kayınvalidemi arayınca telefonu kızım açtı. Dedesi ve ninesini sorunca 'Onlar öldü' demiş. Önce uyuyorlardır diye düşündük. Sonra ne olur ne olmaz diye jandarmadan yardım istedik" diye konuştu.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 2 Ağustos corona virüs tablosu