Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı geldi! Yeni bölümde Ferhat Cüneyt'i vuracak mı?

Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Yeni bölümde Ferhat vurulan kardeşi Yiğit için endişeleniyor. Aslı Ferhat'ı zar zor sakinleştirmeye çalışıyor. Dizinin en önemli bölümü ise Ferhat'la Cüneyt'in yüz yüze geldiği sahne oluyor.
 

04 Nisan 2018, Çarşamba 19:09
A A
Siyah Beyaz Aşk 25. bölüm fragmanı geldi! Yeni bölümde Ferhat Cüneyt'i vuracak mı?
Kanal D'nin pazartesi günlerine damga vuran dizisi Siyah Beyaz Aşk'ın 25. bölüm fragmanı yayınlandı. Siyah Beyaz Aşk yeni bölümde kimliği belirsiz kişiler tarafından vurulan Yiğit, hemen hastaneye kaldırılıyor. Ferhat kardeşi için ortalığı ayağa kaldırırken Aslı ise onu sakinleştirmeye çalışıyor.

Ferhat kardeşinin intikamı için yanıp tutuşurken Cüneyt'i bulup karşısına çıkıyor. Cüneyt, Ferhat'ı görünce panikliyor. Tam bu esnada Ferhat belinden silahı çıkarıyor. Şimdi merak edilen konu genç adamın Cüneyt'i öldürüp öldürmeyeceği...SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Ferhat'ı kaybetmek istemeyen Aslı, bebeğini aldırmadığını itiraf ediyor!

Ferhat’ın operasyona gitmesine engel olmaya çalışan Aslı, bebeği aldırmadığını itiraf eder. Aslı, ikinci kez eline aldığı silahı bu sefer kime doğrultacak?

Namık’ın değişen tavırlarına dayanamayan İdil, kapalı kapılar ardında intikam peşinde. İdil’in sabrını taşıran son damla ne olacak? Cüneyt ile yaptığı işbirliğinin sonu nereye varacak?

Baba olacağını öğrenen Ferhat yaşadığı dünyanın buna uygun olmadığını düşünürken, Yiğit onun yanında. Bebeğinin kalp atışını duyan Ferhat karanlık dünyasından çıkmak isterken Yiğit, Ferhat yüzünden karanlığa mı gömülecek?

Ailesinden geriye kalan tek kişi olduğu için Aslı, Jülide’ye dört elle sarılmışken, Jülide’nin karanlık yüzü yavaşça ortaya çıkıyor. Yıllar öncesinden Namık’la Jülide’yi buluşturan kirli geçmişte neler saklı?

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Survivor yarışmacılarının beş haftalık değişimi