Sizden hoşlandığını gösteren 11 evrensel işaret

İster aşkı arıyor olun, ister sadece yanlış sinyaller vermekten kaçınmak isteyin, flört belirtilerini tanımak önemlidir. Birinin sizden hoşlandığını gösteren 11 işareti tanıyın

20 Ağustos 2021, Cuma 09:46 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Normalden daha uzun göz teması

Normalden daha uzun göz teması

Birisi size uzun süreli göz teması ile bakıyorsa, sizinle flört ettiğinin ve sizi çekici bulduğunun bir işaretidir. Bilim, gözlerinizin içine bakan insanların daha sonra sevgi veya çekicilik hissetmelerinin muhtemel olduğunu söylüyor. 

 Giysileriyle oynamak

Giysileriyle oynamak

Romantik ilgiyi göstermenin pek çok sözsüz yolu vardır. Bunlardan biri, flört eden kişinin bir düğme veya kolla oynamaya başlamasıdır. 

Kadınlar bunu her zaman saçlarıyla, kirpikleriyle birlikte yaparlar. Biriyle ilgilendiğimizde şakacı bir şekilde kıpırdanıyoruz.

Sizi kızdırırlar veya beceriksizce size iltifat ederler

Sizi kızdırırlar veya beceriksizce size iltifat ederler

Bunların hiçbiri ayaklarınızı yerden kesecek hareketler değil, ancak biri şaka yollu sizinle dalga geçiyorsa (tabii ki saygısızca değil) sizin ilginizi çekebilir!

Olumsuz bir iltifat veya hafif alay, suları ve tepkinizi test etmenin bir yoludur. Sadece zorbalığa uğramadığınızdan veya aşağılanmadığınızdan emin olun.

Bir konuşma sırasında size dokunmanın bir yolunu bulurlar

Bir konuşma sırasında size dokunmanın bir yolunu bulurlar

Size dokunmanın bir yolunu bulacaktır. Hoşlanan kişiler bunu içgüdüsel olarak yaparlar.

Bu beden dili biçimi aslında beyninize çekim sinyalleri gönderir.

Çok sayıda kısa bakış

Çok sayıda kısa bakış

Birbirinizin gözlerinin içine derinden bakmak, ilgiyi gösteren tek göz teması değildir. 

Çok fazla kısa bakış alıyorsanız, sürekli olarak gözlerini yakalıyorsunuz ve geriye bakmadan duramıyorlar demektir. Bu bir tesadüf olabilir, ancak pek olası değildir. 


 Sinirsel davranışlar sergilerler

Sinirsel davranışlar sergilerler

Siz etraftayken bu kişinin davranışları değişiyor mu? Doğrudan flört etmezlerse, belirli eylemlerdeki işaretleri tanıyabilirsiniz. 

Kişi yukarı mı çıkıyor yoksa daha çok mu gülüyor? Daha çok mu konuşuyorlar yoksa daha çok mu dokunuyorlar? Davranışlarındaki değişiklikler bu gergin hareketlerle aynı hizadaysa, nefesini kesiyorsunuz demektir.

Her zaman önce sosyal medya fotoğraflarınızı beğenirler

Her zaman önce sosyal medya fotoğraflarınızı beğenirler

Bir beğeni, her zaman sizin için tepetaklak oldukları anlamına gelmez, ancak bu gün ve yaşta, birinin aklında olduğunuzun oldukça iyi bir göstergesidir. 

Sosyal medya, aşık olduğunuz kişiyle doğrudan etkileşime girmeden dikkat çekmek için daha güvenli bir yerdir, bu nedenle, özellikle doğru emojilerle her zaman gönderileri beğenir veya yorum yaparlarsa, ilgilenirler.

Anı yaşıyorsa

Anı yaşıyorsa

Rahatlarsa ve o anda, sizinle vakit geçirmekten keyif aldıklarının ve sizinle ilgilenebileceklerinin bir işaretidir. 

Birisi telefonunu kontrol etmiyorsa, saatine bakmıyorsa veya odanın içinde geziniyorsa, bu olumlu bir işarettir. 

Bu, sizin hakkınızda gerçekten daha fazla şey öğrenmek istedikleri anlamına gelir.

Şakalarınıza her zaman gülerler

Şakalarınıza her zaman gülerler

Bunu söylemenin iyi bir yolu: Birlikte olduğunuz grubun geri kalanı mide bulandırıcı kahkahalarla eğilmiyorsa ama bir kişi öyle ise flört ediyor demektir. 

Ezilirlerse, söylediklerinizi her zaman duyarlar ve takdirlerini gösterirler veya dinlediklerini belirtirler. Size sık sık gülümseyerek, gülerek veya kıkırdayarak yanıt verip vermediklerini not edin.

 Size yaklaşarak hareket ederler

Size yaklaşarak hareket ederler

Bu, sıklıkla göz ardı edilen başka bir flört beden dilidir. Genelde insanlar sadece sevdikleri insanlarla yakınlaşmaya çalışırlar ve eğer birisi size fiziksel olarak yaklaşmaya çalışıyorsa, bu sadece arkadaştan daha fazlası olmakla ilgilendikleri anlamına gelir.

Başka bir profesyonel ipucu: Dikkat edin ve ayaklarının size dönük olup olmadığına bakın.

Konuşma konularının derinliklerine inerler

Konuşma konularının derinliklerine inerler

Biriyle arkadaşça kalmak istiyorsan, muhtemelen hava durumu ya da vizyona girecek filmler hakkında kibar sözler ve küçük konuşmalar yapacaksın. Ancak biri flört ediyorsa, onun daha kişisel sorular sorduğunu ve daha fazla iç görüyle konuştuğunu ve konular hakkında görüşlerinizi sorduğunu fark edeceksiniz. 

Temel olarak yaşam tarzlarına uyup uymadığınızı görüyorlar ve yüzeyden daha derine inmek, arkadaştan daha fazlası olmak istediklerinin bir göstergesi.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Gülümseme şekliniz kişiliğinizi gösteriyor