'Sizi görünce kusmak istiyorum'

Gösteri dünyasının en patlak isimlerinden biri olan Kim Kardashian'a annesi yaşında bir meslektaşından çok ağır eleştiri geldi

04 Mart 2015, Çarşamba 10:16
A A

"Gösteri dünyasının en patlak isimlerinden biri olan Kim Kardashian'a annesi yaşında bir meslektaşından çoka ğır eleştiri geldi. Rock müziğin ünlü ismi Ozzy Osbourne'un kedisi de TV ünlüsü olan karısı Sharon Osbourne; Kardashian'ın kızını bir aksesuar gibi kullanmasını ve ufacık çocuğa kürk giydirmesinin kendisinde "kusma" isteği uyandırdığını söyledi.

"Closer Magazine'e konuşan Sharon Osbourne (sağda)"Hayvan akları için mücadele eden PETA'nın Kardashian'dan kürk giymemesini ve kızına da giydirmemesini istediğini biliyorum" dedi.

"Osbourne, Kim Kardashian ile Kanye West'in 18 aylık kızı North'un da bir aksesuar olmadığını söyleyerek "O da çirkin, özel tasarım giysiler giymemeli" diye konuştu.

"62 yaşındaki Osbourne "Kürk beni fiziksel olarak hasta ediyor. Bunu giymek de herkese ne kadar zengin olduğunuzu göstermenin artık modası geçmiş bir yolu. Dedelerimiz ve büyükannelerimiz bunu yapardı. Ama biz eğitimli insanlarız. Kürk ticaretinin hala devam ediyor olması zalimce" dedi.

"Kardashian ailesinin sadece görünüşleri nedeniyle ünlü olduğunu da sözlerine ekleyen Sharon Ozzbourne "Kocam Ozzy uluslararası bir yıldız. Ama Kardashian ailesi şöhretini sadece dış görünüş üzerine kurmuş. Beş harika görünüşlü kız çocuğu. Ama her aile en azından bir tane böyle bir kız çocuğuna sahiptir" diye konuştu.

Her ne kadar hem Osbourne hem de Kardashian ailesi şöhretlerini medya gücüne borçlu olsa da kendi ailesinin ahlaki değerlerinin çok farklı olduğunu da sözlerine ekledi Osbourne.

"Sharon Osbourne, bunca ağır eleştiriye rağmen Kardashian- Jenner ailesiyle ilgili olarak "Kim'in kardeşi Kendall'ı programımda ağırladım. Kesinlikle çok etkileyici biri. Kim de kendi kuşağındaki birçok kadını etkileyen biri. Bu büyük bir sorumluluk. Onlara saygı duyuyorum ama onların ahlaki değerleri bizimkilerden çok farklı" diyerek sözlerini sürdürdü.

Sıradaki haber yükleniyor...