Sizi zayıf gösterecek kıyafet hileleri

Birazcık fazla kilonuz olabilir. Ancak basit bazı kurallara uyarak ve giyim tercihlerinizi buna göre yaparak daha ince ve zarif görünebilirsiniz.

Son Güncelleme:
A A
UZUN ELBİSELER

UZUN ELBİSELER

Upuzun elbiseler, özellikle de tek renk olanları sizi olduğunuzdan uzun ve ince gösterir. Ne kadar koyu renk olursa o kadar iyi olacaktır. Ancak boyunuz çok kısaysa giymemeye dikkat edin, bu sefer de olduğunuzdan kısa görünürsünüz.

BELİNİZİ VURGULAYIN

BELİNİZİ VURGULAYIN

Eğer fazlalıklarınız kalçanızdaysa ve beliniz nispeten daha inceyse kemerle ya da beli lastikli şeyler giyerek belinizi vurgulayın. Vurguladığınız beliniz vücudunuza kum saati görünümü verecek, sizi daha ince ve çekici gösterecektir.

UZUN CEKET VE ÜSTLER

UZUN CEKET VE ÜSTLER

Üzerine biraz bol gelen ve kalçalarınızı kapatan üstler ve ceketler de sizi olduğunuzdan zayıf gösterecektir. Ancak çok bol olmamasına dikkat etmelisiniz, bu da sizi normalden de kilolu gösterir. Ayarınız içinde kaybolacağınız kadar değil bol dökümlü görünecek kadar olmalı.

YÜKSEK BEL KOTLAR

YÜKSEK BEL KOTLAR

Yüksel bel ve likralı kotlar göbeğinizi kamufle etmenin en kolay yollarından biridir. Üstelik sadece göbeğinizi toplamakla kalmaz, aynı zamanda kalçalarınızı da güzel gösterir.

V YAKA TERCİH EDİN

V YAKA TERCİH EDİN

V yakalı kıyafetler omuzlarınızın daha ince ve zarif görünmesini sağlar. Ayrıca aşağıya doğru incelen yapısıyla siluetinizde de aynı etkiyi yaratacaktır.

TOPUKLAR

TOPUKLAR

Topuklu ayakkabılar bacaklarınızı daha uzun ve ince göstererek genel görüntünüzü inceltecektir.

BOL ÜSTLER

BOL ÜSTLER

Özellikle karın bölgenizde problem yaşıyorsanız dar kesim pantolonların üzerine bol ve birazcık uzun üstler giyerek bunu saklayabilirsiniz.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Kefir gerçekten mucize besin mi yoksa abartılıyor mu?