Snapchat arama özelliği ve dahası!

Snapchat arama özelliği ve dahası!

Gençlerin popüler uygulaması Snapchat güncellendi.

31 Mart 2016, Perşembe 08:44 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

 

Snapchat arama özelliği ve diğer özellikler!

Snapchat, şimdiye kadar aldığı en büyük güncelleme ile karşımızda. Uygulamanın sohbet ekranı baştan aşağıya değişti. Uygulama fotoğraf ve video paylaşma konusunda zaten önemli özelliklere sahipti. Şimdi ise sohbet kısmındaki özellikleriyle dikkat çekiyor.

 

Uygulama hem iOS hem de Android platformları için bugün itibariyle güncellemeyi aldı. Snapchat üzerinden artık sesli ve görüntülü aramalar, görüşmeler yapmak mümkün. Videolu görüşme sırasında sohbet penceresi de aktif olarak kullanılıyor. Bu noktada uygulama tıpkı Periscope gibi çalışıyor ve mesajlar ekranda yansıtılıyor. Ancak tek yenilik bunlar değil.

 

Tıpkı Facebook Messenger servisinde olduğu gibi Snapchat üzerinden etiketler de gönderilebiliyor. İlk etapta yaklaşık 200 adet etiket kullanıma sunuldu. Etiketler haricinde WhatsApp ve diğer platformlarda olduğu gibi resim, fotoğraf göndermek de mümkün.

 

Snapchat üzerinden sohbet özelliği zaten uzun zamandır aktifti ancak bu tarz özellikler ilk defa bugün yayınlanan güncelleme ile kullanıcılara sunuldu.

 

Günlük 100 milyondan fazla aktif kullanıcıya sahip olan Snapchat, yeni özellikleri ile WhatsApp, Telegram, Facebook Messenger ve Google Hangouts gibi uygulamalara artık resmen bir rakip. iOS için App Store’dan, Android için ise Google Play Store’dan güncellemeleri denetleyebilirsiniz.

 

snapchat-yeni-ozellikler

 

En iyi iPad Pro 9.7 kılıfları

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER İki dağ arasında sallarla yolculuk yapılan Kisecik Kanyonu doğal güzelliğiyle cezbediyor