Soğuk kış ayları için 6 efsane mom jeans kombini önerisi

Hava buz gibi. Tayt giymek yürek ister, eteğin üstü zaten baştan çizili. Geriye ne kalıyor? O çok sevdiğimiz jean'ler. Ama en sevdiğimiz, bel oyuntumuzu belirginleştirmesiyle, güzel kalçalarımızı ortaya çıkarmasıyla tabii mom jeans. Son yıllarda yeniden yükselişte olan mom jeans, kimi zaman kombinlemesi zor bir parça. Madem öyle, biz de bir mom jean kombin önerisiyle gidelim dedik.

05 Mart 2021, Cuma 12:34 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Gigi Hadid için yeni bir şeydi ama başardı

Gigi Hadid için yeni bir şeydi ama başardı

Gigi Hadid öyle çok da vintage parçalar içinde gördüğümüz bir isim değil. Ancak birkaç hafta önce yaptığı bu kombin çok beğenildi. Hafif vintage, hafif asi bu kombin her yere yakışır. Çok da cool görünürsünüz.

Gigi Hadid'inkine benzer bir kaşe ceketi 150 TL'den başlayan fiyatlara bulmak mümkün.

Bella Hadid bu işi biliyor

Bella Hadid bu işi biliyor

Bella'nın yine kafasının karışık olduğu bir görünüm. Tişört ve içine giyilen gömlek 2000'lerin başında, pantolon ve botta bir kovboy havası, ceket ise 80'lerden kalma gibi. Bu kat kat kombinle kar yağmadığı sürece üşemeyeceğiniz kesin ama.

Bu tarz bir ceketi ikinci el mağazalarda 100 TL'den başlayan fiyatlara bulabilirsiniz.

Hailey Bieber'ın sevdiği sular

Hailey Bieber'ın sevdiği sular

Hailey Bieber blazer ceketleri, mom jeansleri, deri ayakkabıları iyi kullanan bir kadın. Burada tamamen basic parçalar ve bir deri ceketle kendini öne çıkarmayı başarmış.

Deri blazer ceketler son yılların trend parçalarından biri olduğu için, zincir mağazalarda 250 TL'den başlayan fiyatlara satın alabilirsiniz.

Emrata köpeğini gezdirirken bile şık

Emrata köpeğini gezdirirken bile şık

İnce yapılı kadınların çok şık olabilecekleri bir görünüm. Nitekim Emily Ratajkowski de çok havalı görünüyor. Bir beyaz basic tişört, bir blazer ceket ve mom jeansle her türlü iş toplantısına katılabilirsiniz. Ama bu arada ona asıl havayı katan altın renkli iri küpeleri.

Blazer ceketleri bulamayacağınız mağaza yok gibi bir şey. Piyasada iyi bir blazer ceketi 250 TL'ye bulmak mümkün.

Bir Hailey Bieber daha

Bir Hailey Bieber daha

Sıradan bir sweatshirtü nasıl öne çıkarabilirim diyorsanız yapmanız gereken bir mom jeans ve bir klasik sneaker giymek. Hailey Bieber örneğinde olduğu gibi.

Bilindik markaların klasik sneakerları son yıllarda her ne kadar giderek pahalansa da indirim mağazalarından 300 TL civarına da bulunabiliyor.


Kendall Jenner çiçek açmış

Kendall Jenner çiçek açmış

Kendall Jenner mom jeansi en iyi kaldıran vücutlarından biri. Hepimizin bir siyah booty'si vardır muhakkak. Peki ya bomber ceketiniz?

Bir bomber ceket hepimizin ihtiyacı. 70 TL'den başlayan fiyatlara edinebilirsiniz.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Pijamalara veda edin: Evden çalışırken nasıl giyilmeli?