36 saat evli kalan Zerrin Özer hastaneye kaldırıldı

Zerrin Özer (61) 3 yıldır birlikte olduğu Murat Akıncı (34) ile geçen pazar akşamı nikah masasına oturmuştu. Akıncı tarafından sahte kimlikle kandırıldığını iddia eden mağdur kadınlar nikah fotoğrafını görünce art arda canlı yayınlara bağlandılar. Dün haberi izledikten sonra avukatına boşanma talimatı veren Özer, akşam da hastaneye kaldırıldı

19 Haziran 2019, Çarşamba 07:16 Son Güncelleme:
A A

Zerrin Özer (61) kendisinden 27 yaş küçük sevgilisi Murat Akıncı (34) ile 16 Haziran Pazar akşamı Zekeriyaköy'deki villasında nikah masasına oturmuştu.

Zerrin Özer'in ''Sevgilim basında yer almayı sevmiyor. Fotoğrafını evlendiğimiz gün görürsünüz'' dediği Murat Akıncı'nın fotoğrafı ilk kez düğün gecesi sosyal medyada yer aldı.

Bunun üzerine ''Murat Akıncı tarafından dolandırıldık. Tehdit ve şantajlara maruz kaldık'' diyen kadınlar Kanal D'deki '2. Sayfa' programına ulaştı. Kimi de stüdyoya gelerek nasıl mağdur edildiklerini belgeleriyle anlattılar. 

Zerrin Özer bu haberi nikahın ertesi sabahı televizyondan öğrendi. Gözyaşlarına boğulan sanatçı önce eşiyle yüzleşti, sonra yardımcısı Kemal Aslan aracılığıyla mağdur kadınlara ulaştı. Gerçeği öğrendi ve dün boşanma kararı aldı.

Sadece 36 saat evli kalabilen Zerrin Özer ''Nasıl bu kadar saf olabilmişim, bunca şeye inanmışım, kanmışım?'' dedi.

İŞTE BOŞANMA AÇIKLAMASI:

İŞTE BOŞANMA AÇIKLAMASI:

''Zerrin Özer ve Murat Akıncı hakkında 2 gündür basında yer alan haberlerle birlikte evlilik birliğinin temelden sarsıldığı görülmüştür. Zerrin Özer boşanma kararı almıştır. Gerekli yasal süreç için işlemler tarafımızdan başlatılmıştır.''

HASTANEYE KALDIRILDI

HASTANEYE KALDIRILDI

Zerrin Özer dün akşam yüksek tansiyon ve baygınlık şikayetleriyle hastaneye kaldırıldı. Kemal Aslan, ''Zerrin Hanım büyük hüzüntü içerisinde. Evde bayılmış. Krize girmiş. Yardımcıları bulmuş kendisini. Tansiyonu düşürülüyor ama tekrar çıkıyor'' dedi.

MAĞDURLAR NELER SÖYLEDİ?

MAĞDURLAR NELER SÖYLEDİ?

Mağdur kadınların iddiasına göre; Murat Akıncı, Mahmut Atalay sahte kimliğini kullanıyor. Arkadaşlıkları sosyal medya üzerinden kuruyor. Kendisini zengin ve kültürlü bir ailenin çocuğu olarak tanıtıyor. Kimi zaman dekoratör bazen de fitness hocası, olduğunu söylüyor.

1000 TL isteyerek işe başlıyor, rakamı 400 bin TL’ye kadar çıkarıyor. Parasını geri talep eden mağdur kadınlara tehdit ve şantaj uyguluyor.

Mağdurlardan eğitim danışmanı Seda A. programda şunları söyledi: ''400 bin TL kaptırdım. Öyle iyi davranıyor ki, hipnotize ediyor. Parayı isteyince ailemi bile tehdit etti.''

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Meryem Uzerli, Al Pacino ile yan yana