Son dakika: Ahmet Kural ve Sıla barıştı!

Oyuncu Ahmet Kural ve şarkıcı Sıla cephesinden güzel haber! Bir dönemin gözde çifti olan ve evlenecekleri beklenirken aniden ayrılan Ahmet Kural ve Sıla barıştı. İşte detaylar...

13 Ekim 2018, Cumartesi 11:32 Son Güncelleme:
A A
Son dakika: Ahmet Kural ve Sıla barıştı!

9 ay birlikte olan Sıla ve Ahmet Kural ocak ayında ani bir şekilde ayrılmıştı. Çiftin ayrılığı hakkında iki iddia ortaya atılmıştı. İddialardan birisi Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uyguladığıydı, diğer bir iddia ise ihanetti.

İkiliden bu konuyla ilgili hiçbir açıklama gelmedi. Birbirlerini takipten çıkardılar, fotoğrafları sildiler. Daha sonra Ahmet Kural, Sıla'yı yeniden takibe aldı ama şarkıcı bu takibe geri dönmedi. Hatta Ahmet Kural'ı engelledi.

HABER MAGAZİN GÜNDEMİNE BOMBA GİBİ DÜŞTÜ

Çift 10 ay sonra yan yana görüntülendi. Bir kitabın tanıtımında yazarla yan yana fotoğraf çektiren çiftin fotoğrafı sosyal medyaya düşünce barışma haberleri magazin gündemine bomba gibi düştü. İkiliden konuyla ikili henüz bir açıklama gelmedi.

İşte o fotoğraf:

Öte yandan fotoğrafta Sıla'nın saçlarının sarı ve kısa olması iddiaları daha da güçlendiriyor. Çünkü saçlarının modelini ve rengini sık sık değiştiren Sıla'nın Instagram'a son koyduğu fotoğrafta da saçları yukarıdaki fotoğraftaki gibi.

Haberin fotoğrafları için tıklayınSıla'nın paylaşımı olay oldu

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Hakan Peker, şarkısı için müzik kanalı bastı