Berkay: Arda'ya 'Seninle helalleşirim ama şartım var' dedim

Bir eğlence mekanında eşine sarkıntılık yapan Arda Turan tarafından burnu kırılan şarkıcı Berkay, Arda'ya, "Seninle helalleşirim ama şartım var" dediğini söyledi

Son Güncelleme:
A A
Berkay: Arda'ya 'Seninle helalleşirim ama şartım var' dedim

Bir eğlence mekanında Arda Turan tarafında önce eşine sarkıntılık yapılıp ardından da burnu kırılarak hastaneye kaldırılan ünlü şarkıcı Berkay, gazeteci Kenan Erçetingöz'e açıklamalarda bulundu.

"SENİNLE BAŞ BAŞA 20 DAKİKA BİR ODADA KALALIM"

Arda tarafından burnu kırılan Berkay, usta gazeteci Kenan Erçetingöz'e şu açıklamayı yaptı:

'Bana bir şey olmaz' diyen Arda Turan gününü görecek. Arda'ya 'Seninle helalleşirim ama şartım var' dedim. Şartım kamuoyundan özür dileyeceksin ve sonra seninle baş başa 20 dakika bir odada kalalım, ondan sonra her şeyi silerim dedim.

"ARAYA GİRENLERİN HEPSİNE SELAMLARIMI GÖNDERİYORUM"

Bu konunun peşini bırakmayacağım. Araya girenlerin hepsine selamlarımı gönderiyorum. Bazılarının mafyatik hareketlerle bana bir şey olmaz havalarını da kimseye yedirmem." ifadelerini kullandı.

Beşiktaş Cumhuriyet Savcısı, kasten yaralama ve silahla tehdit nedeniyle Arda Turan'ın yakalanmasını istedi. Ünlü futbolcu, Beşiktaş İlçe Emniyet Müdürlüğü'nde ifade vermeye gitti. Yaklaşık 3 saat süren ifadenin ardından Arda Turan Emniyetten ayrıldı.

ARDA TURAN DA ŞİKAYETÇİ OLDU

3 saat boyunca ifade veren Arda Turan'ın "Bende şikayetçiyim." diyerek şikayetçi olduğu ve silahının incelemede olduğu ortaya çıktı.


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Cristiano Ronaldo'nun eski sevgilisi: Tecavüz edecek biri değil