Son dakika! Ceren Damar cinayetiyle ilgili korkunç paylaşım: Umarım sınavlarımıza yansır

Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Hasan İsmail Hikmet (23), kopya çekerken kendisini yakalayan araştırma görevlisi Ceren Damar’ı korkunç bir şekilde öldürdü. Bu kahreden haberin ardından sosyal medyada yapılan bir paylaşım savcılığı hareket geçirdi

03 Ocak 2019, Perşembe 11:36 Son Güncelleme:
A A
Son dakika! Ceren Damar cinayetiyle ilgili korkunç paylaşım: Umarım sınavlarımıza yansır

Ankara'da, Çankaya Üniversitesi Hukuk Fakültesi 4. sınıf öğrencisi Hasan İsmail H., odasında tartıştığı araştırma görevlisi Ceren Damar'ı önce bıçakladı, ardından vurdu. Damar kurtarılamayarak yaşamını yitirdi.

Öldürülen araştırma görevlisi Ceren Damar'ın sabah öğrencisini kopya çekerken yakaladığı iddia ediliyor. Bu elim olayın ardından aynı üniversitede öğrenci olan bir başka kişinin yaptığı paylaşım, savcılığın dikkatinden kaçmadı.

Bu haberi de okudularÇankaya Üniversitesi'nde dehşet! Öğrenci, araştırma görevlisini öldürdü

İşte savcılıktan yapılan açıklama:

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yaptığı açıklamada, “Çankaya Üniversitesi'nde Ceren Damar isimli öğretim görevlisinin öldürülmesi olayıyla ilgili ‘Bu örnek hareket umarım sınavlarımıza yansır. Herkese iyi çalışmalar’ şeklinde paylaşım yapan ve aynı üniversitede öğrenci olan M.B. isimli şahıs hakkında ‘suçu ve suçluyu övme’ suçundan Ankara Cumhuriyet Başsavcılığımızca re’sen soruşturma başlatılmıştır.” ifadeleri yer aldı.

Bu haberi de okudularİbrahim Kalın'dan araştırma görevlisi Ceren Damar için başsağlığı mesajı


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Rahşan Ecevit kimdir? Rahşan Ecevit hayatı