Son dakika! Hastanenin arkasındaki istinat duvarı çöktü

Son dakika! Hastanenin arkasındaki istinat duvarı çöktü

İstanbul'da Eyüp Devlet Hastanesi'nin arkasında bulunan istinat duvarı çöktü. Olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Olay yerindeki inceleme sürüyor.

08 Ocak 2019, Salı 12:55 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Eyüpsultan Devlet Hastanesi'nin arka bahçesindeki istinat duvarı çöktü.

Hastanesinin arka bahçesindeki istinat duvarı, henüz belirlenemeyen nedenle yıkıldı.

Olay yerine çok sayıda itfaiye ve AFAD ekibi sevkedildi. Olayda, ilk belirlemelere göre ölen veya yaralanan olmazken inceleme devam ediyor.

EYÜPSULTAN DEVLET HASTANESİ BAŞHEKİMİNDEN TAHLİYE İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

Hastane başhekimi Hasan Kahraman vatandaşlara, "Okmeydanı ya da Taksim'e gidebilirsin. Şu an hizmet veremeyeceğiz geçici olarak. Lütfen burada beklemeyin" dedi. 

Dışarıda bekleyen basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Kahraman, "Geçici kısa süreliğine boşaltmadır. En kısa sürede hizmet devam edecektir. Merak etmeyin. Bütün hastalarımızı tahliye ettik. Yaralılarımız yok. İyiyiz şu anda. Enkazda sorun yok. Tedbirleri aldık o kadar. Yaralımız filan yok yani. Hastalarımızın tahliyesiyle ilgili planlamamızı yaptık. İlgili hastanelere gönderdik. Yaklaşık 10 yoğun bakım hastası, yaklaşık 20 tane palyatif bakım hastasını tahliye ettik. O hastaları da bizim hemşirelerimiz gittikleri yerde takip edecekler" şeklinde cevapladı. 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Taciz iddiasıyla gündeme gelen Lucca’nın müdürüne 22.5 yıla kadar hapis istemi