Son dakika magazin haberleri: Turbo Turabi ikinci defa The Challenge'da

Survivor'da iki kez, The Challenge'da bir kez şampiyonluğu bulunan Turabi yeniden maceraya atılıyor. Son olarak 750 bin dolar kazanan Turabi, Amerika'nın en çok izlenen yarışma programı The Challenge'a bir kez daha şampiyonluk hedefiyle katılacak

15 Ağustos 2019, Perşembe 10:23 Son Güncelleme:
A A

Milliyet yazarı Ali Eyüboğlu, bugünkü köşesinden Turabi'nin 'The Challenge War Of The Worlds'un yenisine katılacağını duyurdu.

İşte Ali Eyüboğlu'nun Turabi'nin yarışma macelarını köşesine taşıdığı o yazı:

''Turabi Çamkıran nam-ı diğer 'Turbo Turabi', yarışmaya doymadı gitti. Turabi, 'Benimle Dans Eder misin?'le adını duyurduktan sonra 'Yetenek Sizsiniz Türkiye'de yarıştı.

Üç kez katıldığı 'Survivor'ın birinde finalde Gökhan Keser'i, ‘Survivor All Star'da Merve Yıldırım'ı eleyip, şampiyon oldu.

Turabi, katıldığı son 'Survivor Ünlüler-Gönüllüler'de sakatlığı yüzünden istediği sonucu elde edemedi.

Ancak Turabi, 'Survivor'ın ardından Amerika'da yapılan 'The Challenge War Of The Worlds' gibi dünyada zorluk derecesi en yüksek yarışmasını birinci tamamlayıp, 750 bin dolar ödül kazandı.

Turabi, bu parayı bankaya yatırıp, Türkiye'nin 201 bin 177'inci milyoneri olmanın keyfini çıkarmak yerine ne yaptı?

'The Challenge War Of The Worlds'un yenisine katılacağını duyurdu. Hem de ''Korkak tavuk'', ''Sahte şampiyon'' ilan ettiği tüm rakiplerine meydan okuyarak.

Turabi'ye, ikinci kez katıldığı dünyanın en zor yarışmasında başarılar diliyorum.''

Sıradaki haber yükleniyor...