Son dakika: Müge Anlı'da mide bulandıran olay: Cinsel istismarı öğrenince her şeyi itiraf etti

Son dakika haberine göre, Sevgilisi Bahri Maraşlı ile birlikte yaşayan iki çocuk annesi 45 yaşındaki Fatma Öz kayıplara karışmıştı. Müge Anlı'ya katılan Bahri Maraşlı'nın ikinci sevgilisi Yasemin Doğan cinayeti Bahri Maraşlı'nın işlediğini itiraf etti. Yasemin Doğan, Bahri Maraşlı ile ilgili başka bir cinsel istismar olayını duyunca daha fazla sessiz kalamadığını söyledi. İşte Müge Anlı'yı canlı yayında çileden çıkaran itiraflar...

31 Mayıs 2021, Pazartesi 16:04 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Son dakika haberine göre, Müge Anlı’da kayıp olarak aranan iki çocuk annesi Fatma Öz’ün, Sivas’ta birlikte yaşadığı evli sevgilisi Bahri Maraşlı tarafından cinayete kurban gittiği ortaya çıkmıştı. Cuma günü ekrana gelen programın ardından cinayeti itiraf eden katil zanlısının ikinci sevgilisi Yasemin Doğan, canlı yayına katılarak itirafı giden süreci ilk kez anlattı. Doğan, “İyi niyetimle, anlattım. Çünkü bir faili meçhul cinayette ben olmak istemiyordum” dedi. İşte detaylar...


Sivas’ta evli sevgilisi Bahri Maraşlı ile birlikte yaşayan iki çocuk annesi 45 yaşındaki Fatma Öz, 19 Nisan tarihinde kayıplara karışmıştı.

Öz’den günlerce haber alamayan endişeli aile, kayıp başvurusunun ardından kızlarını bulmak için ATV’nin fenomen programı Müge Anlı’nın yolunu tutmuştu.


İKİNCİ SEVGİLİSİ İTİRAF ETTİ

Müge Anlı’nın, iki çocuk annesi Fatma Öz’ün şüpheli kaybında işaret ettiği ve ısrarlı soruları karşısında çelişkili ifadelerde bulunan evli fırıncı Bahri Maraşlı’nın ikinci sevgilisi Yasemin Doğan, Cuma günü yayından sonra emniyete giderek cinayeti sevgilisinin işlediğini itiraf etti.

Yasemin Doğan'ın itirafı üzerine harekete geçen Sivas İl Emniyet Müdürlüğü ve Gürün İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, Bahri Maraşlı’yı gözaltına aldı.


TEK EL ATEŞLE ÖLDÜRDÜ

TEK EL ATEŞLE ÖLDÜRDÜ

Çelişkili ifadeleri ve davranışlarıyla araştırmacı gazeteci Müge Anlı’nın başından beri şüphelendiği Bahri Maraşlı da gözaltında cinayeti itiraf etmek zorunda kaldı.

Sevgilisi Fatma Öz ile tartıştıklarını ve o esnada kalbine tek el ateş ederek öldürdüğünü ifade eden Maraşlı, ekipler tarafından Sivas’ın Gürün ilçesi Kavak Köyü yakınlarındaki olay yerine götürülerek cinayet tatbikatı gerçekleştirdi.

Katil zanlısı tatbikatta, sevgilisini öldürüp gömdüğü ve kıyafetlerini yaktığı yeri tarif etti. Cinayete kurban giden talihsiz kadının cansız bedeni üzerine kapatılan taşların altından çıkarılarak otopsinin ardından ailesi tarafından toprağa verildi.


İSTİSMAR OLAYI İTİRAFI GETİRDİ

İSTİSMAR OLAYI İTİRAFI GETİRDİ

Kan donduran gelişmelerin ardından bugün Müge Anlı’ya katılan Bahri Maraşlı’nın ikinci sevgilisi Yasemin Doğan, “Bütün iyi niyetimle, samimiyetimle anlattım. Çünkü bir faili meçhul cinayette ben olmak istemiyordum” dedi.

Bahri Maraşlı’nın kendisine “O artık toprağın altında” sözleriyle cinayeti işlediğini itiraf ettiğini söyleyen Doğan, bu zamana kadar ölüm korkusundan susmak zorunda kaldığını belirtti.

Cuma günü ekrana gelen programda Bahri Maraşlı’nın 15 yaşındaki bir kız çocuğuna istismarda bulunduğunu öğrenmesi üzerine daha fazla dayanamadığını kaydeden Doğan, emniyete giderek bu itirafı yaptığını dile getirdi.


“CİNAYETİ YASEMİN YÜZÜNDEN İŞLEDİ”

“CİNAYETİ YASEMİN YÜZÜNDEN İŞLEDİ”

Canlı yayına katılan bir görgü tanığı ise Yasemin Doğan’ın ifadelerinin yalan olduğunu ve sevgilisinden Fatma Öz’ü aradan çıkarmasını istediğini söyleyerek, “Bahri Maraşlı, cinayeti Yasemin yüzünden işledi“ şeklinde konuştu.

OLAYIN GEÇMİŞİ 

Müge Anlı’da Sivas Gürün’de kaybolan 2 çocuk annesi Fatma Öz'ün esrarengiz bir şekilde ortadan kaybolmasının ardından ekipler Savcılık talimatıyla harekete geçerek kayıp Fatma Öz'ün evinde inceleme çalışmaları başlatmıştı.


FATMA ÖZ'ÜN EVLİ SEVGİLİSİNİN GÖRÜŞTÜĞÜ KADIN CANLI YAYINDA

FATMA ÖZ'ÜN EVLİ SEVGİLİSİNİN GÖRÜŞTÜĞÜ KADIN CANLI YAYINDA

Geçtiğimiz günlerde Müge Anlı’ya katılan Yasemin adlı kadın, Fatma Öz ile ilgili konularda bir şey bilmediğini, herhangi bir tanışıklık konuşma olmadığını sadece Bahri ile konuştuğunu söyledi.


AŞK YOK

AŞK YOK

Yasemin, “Fatma ile ilgili konularda bir bilgim yok. Hiç tanışmadık. Bahri ile tanıştıktan sonra içerisinde bulunduğu durumu bana anlatınca her şeyden haberim oldu” dedi. “Bahri hayatımda ama aramamızda aşk yok” sözlerini de ekledi.

Fatma Öz’ün kardeşi Mehmet Öz ise çok çarpıcı iddialarda bulundu. Yaseminin her şeyi bildiğini Bahri ile birlikte olmak için ablasını ortadan kaldırdıklarını iddia etti.

Mehmet dün yayın sonrası, Bahri’nin Yasemin’i farklı numaradan arayıp tembihlediğini, Bahri Bey’in Yasemin Hanım’ın ve Mahmut Bey’in beraber evi temizlediğini ileri sürdü ve Erdinç, Tuna isimlerini sordu.


11'DE ODAYI BOŞATTIM

11'DE ODAYI BOŞATTIM

Mehmet, Yasemin’in Sivas’ta akrabaları olduğunu, neden öğretmen evinde kaldığını sorgulayıp öğretmen evini neden apar topar terk ettiğini sordu. Yasemin, o gün odayı 11’de boşaltması gerektiğini, sabah oğlu ile ilk eşinin kendisini Gürün’den aldığını, saat de 11’i geçtiği için bir günlük daha ödeme yaptığını öne sürdü. Müge Anlı, “sevgilisi evde değilse ya ev kazası geçirmiştir ya da komşudadır” diye düşünüleceğini gidip terminale bakılmayacağını söyledi. Müge Anlı, Fatma Öz’le ilgili hiçbir ihbar gelmediğini, normal bir durum olmadığını dile getirdi


İNTİHAR ETTİ

İNTİHAR ETTİ

38 gündür kayıp olan Fatma Öz ile ilişkisi bulunduğu öne sürülen Bahri M. silahla intihara kalkıştı. Öz'ün kaybolmasıyla ilgili televizyon programına da katılan Bahri hastanede tedaviye alındı.

MÜGE ANLI ÇİLEDEN ÇIKTI 

Yasemin yayında Fatma Öz’ün ailesine kızınıza sahip çıksaydınız deyince stüdyo karıştı. Müge anlı sinirlerine hakim olamayıp, sizin de aileniz varsa size de sahip çıkmaları lazım” dedi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 600 lirayı duyan kadınlar ilk kez bu işi yapmaya başladı!