Son dakika: Müge Anlı'da sahte gelin şoku! 25 yaşında dediler ama...

Müge Anlı’ya katılan 25 yaşındaki Halil Kurt isimli gencin evlendikten 1 gün sonra birlikte AVM'ye gittiği eşi, altınlarla birlikte kaçtı. Halil Kurt'un daha önce de sahte bir geline 60 bin lira kaptırdığını söylemesi izleyiciyi şaşırttı. Kurt, sahte gelinler tarafından toplamda 100 bin lira dolandırılırken canlı yayında şoke eden başka gelişmeler de yaşandı.

19 Nisan 2021, Pazartesi 15:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gelen bir son dakika haberine göre, Bugün Müge Anlı’ya katılan 25 yaşındaki Halil Kurt, üvey anneannesi aracılığıyla tanıştırıldığı kadın tarafından dolandırıldığını söyledi. Daha öncede yine benzer sahte gelin tarafından dolandırıldığını dile getirince herkes şoke oldu. Halil toplamda 2 sahte geline 100 bin lirasını kaptırdı. Olayla ilgili anneannesini suçlayan genç adam bir şoku daha canlı yayına gelen telefonlarla yaşadı. Olayla ilgili sahte gelinin annesi olan kadının da dolandırıcı olduğu iddia edilince ortalık karıştı. İşte haberin detayları…


Gelen bir son dakika haberine göre, Bugün Müge Anlı’da işlenen sahte gelin vakası şaşırttı. 25 yaşındaki Halil Kurt isimli şahıs, üvey anneannesi aracılığıyla tanıştırıldığı kadın tarafından dolandırıldığını söyledi.

 Daha öncede yine benzer sahte gelin tarafından dolandırıldığını dile getirince herkes şoke oldu. İlk tanıştırıldığı kişinin de Gaziantep’te olduğunu ve aracılar vasıtasıyla tanıştırıldığını belirten Halil Kurt toplamda 2 sahte geline 100 bin lirasını kaptırdı.


Olayla ilgili anneannesini suçlayan genç adam bir şoku daha canlı yayına gelen telefonlarla yaşadı. İşte haberin detayları…

Müge Anlı’ya katılan 25 yaşındaki Halil Kurt isimli şahıs, üvey anneannesi aracılığıyla tanıştırıldığı kadın tarafından dolandırıldığını söyledi.

Daha öncede yine benzer sahte gelin tarafından dolandırıldığını dile getirince herkes şoke oldu. İlk tanıştırıldığı kişinin de Gaziantep’te olduğunu ve aracılar vasıtasıyla tanıştırıldığını belirten Halil Kurt toplamda 2 sahte geline 100 bin lirasını kaptırdı.


Yaşanan dolandırıcılık olayının ardından 25 yaşındaki Halil ve anne Emine Kurt soluğu Müge Anlı’da aldı. Olayla ilgili anneannesini suçlayan genç adam bir şoku daha canlı yayında yaşadı.

Gelen telefon bağlantıları ile birden çok kişinin üvey anneanne Özlem aracılığıyla tanıştırılıp dolandırıldıklarını söyledi. İşte olayla ilgili tüm detaylar…


AVM’DE ALTINLARLA KAÇTI

AVM’DE ALTINLARLA KAÇTI

İlk denemesinde hüsrana uğrayan Halil, evlenme hayali kurduğu kadının 25 yaşında değil 39 yaşında olduğunu öğrendi. Evlendikleri günün ertesi AVM'ye giden çift burada oturmaya başladı.

Sahte gelin Halil Kurt’a yemek sipariş vermesini söyledi ve tuvalete gitti. Masaya dönmemesinden şüphelenen Halil, babasını aradı ve dolandırıldığını anladı. Neye uğradığını şaşıran genç adam ise soluğu polis merkezinde aldı.


DAHA ÖNCEDE DOLANDIRILMIŞ

DAHA ÖNCEDE DOLANDIRILMIŞ

Genç adamın daha önce de sahte gelinlere para kaptırdığı ortaya çıktı. Son denemesinde sahte geline 60 bin lira kaptıran Kurt'un 3 yıl önce de başından benzer bir olay geçtiği öğrenildi. Yıllar önce de evlilik hayali kuran genç adam o zaman da 40 bin lira dolandırılmış.

Sahte gelinlere toplam 100 bin lira kaptıran genç ise hala çektiği kredilerin taksitini ödemeye çalışıyor. Oğlunun evlendirmek isteyen anne ise bu yaşadıkları karşısında büyük şok yaşandı.

Müge Anlı canlı yayınına katılan anne ve oğlu yardım bekliyor. Sahte gelinlere 100 bin lira kaptıran Halil Kurt, hem parasını geri istiyor hem de kendisini dolandıran sahte gelinlerin ceza almasını istiyor. İki kez dolandırılan gencin hikayesi ise şaşkınlıkla karşılandı.


HİÇ ŞÜPHELENMEDİM

HİÇ ŞÜPHELENMEDİM

İki kez sahte gelinler tarafından dolandırılan Halil’in annesi gelin adayından hiç şüphelenmediğini belirterek, “ne istiyorsa aldık, yaptık” dedi.

ÜVEY ANNEANNESİ CANLI YAYINDA 

Müge Anlı, yaşanan olayla ilgili konuşan üvey anneannen de işin içinde olabileceğinden şüphelendi. Canlı yayında gelen telefon ile herkes şoke oldu.

Üvey anneanne Özlem'in komşusu olduğunu belirten Yaşar Kaya adlı kişi de bir aynı yöntemle kendisinin de dolandırıldığını söyledi. 40 bin lira dolandırıldığını söyledi.


‘ANNE- KIZ DOLANDIRICI’ İDDİASI

‘ANNE- KIZ DOLANDIRICI’ İDDİASI

Halil Kurt’tan bir iddia daha geldi. Sahte gelin ile annesinin dolandırıcı olduğunu iddia etmesi üzerine anne canlı yayına bağlandı. Sahte gelin Sema’nın annesi dolandırıcı olmadığını ve bu dedikodular çıktığı için köye gidemeyeceğini söyledi.

Yaşar Kaya adlı kişi ile ilişkisi olduğu söylenen sahte gelinini annesinin 2 aydır dönmediğini ve bileziklerle gittiğini söyledi. Müge Anlı canlı yayında, “Anne ve kız aynı köyde iki ayrı adamla olması tesadüf mü’ sorusuna benim haberim yoktu cevabını verdi.

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Türkiye'nin geliştirdiği mobil askeri üs NATO'dan tam puan aldı