Türkiye (Son Dakika)260 kişi görüntüleri inceliyor

260 kişi görüntüleri inceliyor

Paylaş
260 kişi görüntüleri inceliyor

ABD'li Sierra cinayetiyle ilgili MOBESE ve özel güvenlik kameralarından elde edilen görüntüler yaklaşık 260 memur tarafından inceleniyor

ABD'li kayıp Sarai Sierra'nın ölümüyle ilgili araştırmalar sürüyor.

İstanbul Emniyet Müdürlüğü Gayrettepe Asayiş Şube Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Sierra'nın Sarayburnu sur kalıntılarındaki cesedini, Kayıplar Bürosu memuru buldu.

Haberin Devamı


260 kişi görüntüleri inceliyor


Sierra'nın ölümüyle ilgili çalışmalar büyük titizlikle yürütülüyor. MOBESE ve özel güvenlik kameralarından elde edilen görüntüler, yaklaşık 260 memur tarafından inceleniyor.

Olay Yeri İnceleme ekiplerin çalışmalarını yarın da sürdüreceğini belirten yetkililer, Sierra'nın ziynet eşyaları olan küpe, yüzük, saat ve künyesinin çalınmadığı, iPhone ve iPad'nin ise bulunamadığını bildirdiler.

260 kişi görüntüleri inceliyor

Yetkililer, şimdiye kadar 22 kişinin ifadesine de başvurulduğunu kaydettiler.

Sierra'nın Türkiye, Hollanda ve Almanya'da irtibata geçtiği kişilerin belirlenmesi için mail üzerinden yaptığı yazışmalar da inceleniyor.

ABD'den gelecek bilgiler üzerine Sierra'nın iletişime geçtiği kişiler ve hangi amaçla seyahat ettiği belirlenebilecek.


260 kişi görüntüleri inceliyor

Haberin Devamı

Kriminal araştırmalar sonucu, olay yerinde bulunan battaniyenin de Sierra'nın ölümüyle ilgisinin olup olamadığı da netlik kazanacak.

Öte yandan Sierra'nın hesap hareketlerinde çok küçük rakamlar olduğu, eşinin ABD'den gönderdiği paranın haricinde herhangi bir nakit akışı olmadığı da öğrenildi.

AA