Türkiye (Son Dakika) Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak! İşte başvuru detayları

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak! İşte başvuru detayları

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi alacak! İşte başvuru detayları

Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyesi alacağını duyurdu. Personel alım ilanının şartları ve detayları da açıklandı.

Basın İlan Kurumu ilan portalı ilan.gov.tr internet sitesinde yayınlanan ilana göre, Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi şu açıklamayı yaptı:

"Üniversitemizin aşağıda belirtilen birimlerine 2547 sayılı Kanun’un ve Öğretim Üyeliğine Yükseltilme ve Atanma Yönetmeliği ve Üniversite Senatosunun 26.01.2027 tarihli 2017/3 sayılı toplantısında ve Yükseköğretim Kurulu Genel Kurulunun 28.02.2017 tarihli toplantısında kabul edilerek değişiklikleriyle birlikte 01.01.2022 tarihinde yürürlüğe giren Bandırma Onyedi Eylül Üniversitesi Öğretim Üyeliğine Atama ve Yükseltme Kriterleri Yönergesi’nin ilgili maddeleri uyarınca öğretim üyesi alınacaktır. Başvuracak adayların ilgili mevzuatta ve ilanda belirtilen şartları taşımaları gerekmektedir. Ayrıca yurt dışından alınan diplomaların denkliğinin Yükseköğretim Kurulu Başkanlığı/Üniversitelerarası Kurul tarafından onaylanmış olması ve 657 sayılı Kanun’un 48. maddesindeki tüm şartları taşıyor olmaları gerekmektedir."

Başvuru şartları ise ilan detaylarında verildi.

İlan sayfası için tıklayın.

SIRADAKİ HABER