Türkiye (Son Dakika) Eşini öldürdü, kayıp ilanı verdi

Eşini öldürdü, kayıp ilanı verdi

Paylaş
Eşini öldürdü, kayıp ilanı verdi

Niğde'de, 28 yaşındaki Selim Çetin, 2 ay önce kaçarak evlendiği eşi 22 yaşındaki Fatma Çetin'i 15 yerinden bıçaklayarak öldürdü

22 Şubat günü Emniyet Müdürlüğü’ne gelen Selim Çetin, eşi Fatma Çetin’in kaybolduğu ihbarında bulundu. Olayla ilgili çalışma başlatan polis, elindeki kan izi ve yüzündeki çizikler nedeniyle şüphelendikleri Selim Çetin’i sorguya aldı.

Selim Çetin, sorgu sırasında eşi Fatma Çetin’i bıçaklayarak öldürdüğünü itiraf etti. Çetin, daha önceden tartışma yaşadığı eşini iş çıkışında inşaat alanına çağırdığını, buradan yürüyerek merkeze bağlı Fertek Beldesi’ne gittiklerini, Bahçelievler Mahallesi’nde bir bahçeye girdikten sonra eşini 15 yerinden bıçaklayıp öldürdüğünü ve cesedini bahçede bıraktığını söyledi.

Anne ve babasıyla aynı evde oturduklarını anlatan Çetin, kendi evlerine taşınmak isteyen eşi ile tartıştığını, bu sırada öfkesine hakim olamayınca onu öldürdüğünü kaydetti.

Çetin’in gösterdiği yerde kadının cesedi bulundu. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Fatma Çetin’in cesedi, Niğde Devlet Hastanesi’ne götürüldü. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Uğur MART/DHA

Haberin Devamı