Türkiye (Son Dakika) Karısını öldürdü, sabaha kadar başında bekledi

Karısını öldürdü, sabaha kadar başında bekledi

Paylaş
Karısını öldürdü, sabaha kadar başında bekledi

Adana’da tartışığı karısını 8 yerinden bıçaklayarak öldürdükten sonra sabaha kadar başında bekleyip, daha sonra sağlık ekibini çağırıp eşinin intihar ettiğini söyleyen koca gözaltına alındı

Adana Ceyhan'da, 43 yaşındaki Davut S., gece tartıştığı 40 yaşındaki eşi Saadet S.’yi vücudunun 8 yerinden bıçakladı. Evden ayrılmayan Davut S., sabaha kadar öldürdüğü eşinin başında bekledi. Adam, sabah 112 Acil Servis’i telefonla arayıp, eşinin intihar ettiğini söyledi. Sağlık görevlilerinin 2 çocuk annesi kadının bıçak darbeleriyle öldürüldüğünü belirlemesi üzerine, durum polise bildirildi.

ÇOCUKLARI CİNAYET SIRASINDA EVDEYMİŞ


Olay yerine gelen ekipler zanlıyı gözaltına alarak emniyete götürdü. Cinayet sırasında diğer odada uyuyan iki çocuğa ise yakınları sahip çıktı. Sırtında ve göğüs bölgesinde 8 bıçak darbesi bulunan Saadet S.’nin cesedi Ceyhan Devlet Hastanesi morguna kaldırıldı.

MADDİ KONULAR YÜZÜNDEN TARTIŞMIŞLAR


Eşini öldüren Davut S.’nin ifadesinde, “Akşam akrabalarımızı ziyarete gittik. Eve döndükten sonra da maddi konular nedeniyle tartıştık. Bu sırada bana hakaret edince çılgına döndüm ve kendimi kaybettim. Öldürdükten sonra sabaha kadar başucunda bekledim. Çok pişmanım” dediği öğrenildi.

Zanlının Ceyhan İlçe Emniyet Müdürlüğü’ndeki sorgulaması sürüyor.

İHA

Haberin Devamı