Türkiye (Son Dakika) Ölüm onu havuzda yakaladı

Ölüm onu havuzda yakaladı

Paylaş
Ölüm onu havuzda yakaladı

Bodrum'da kaldığı otelin havuzunda epilepsi nöbeti nedeniyle boğulma tehlikesi geçiren 20 yaşındaki Zeynep Kabakçıoğlu, kaldırıldığı hastane yaşamını yitirdi

Balıkesir’in Ayvalık ilçesinden iki gün önce Bodrum’a tatile gelen bir çocuk annesi Zeynep Kabakçıoğlu, Gümbet beldesindeki bir otele yerleşti.

Haberin Devamı

Dün öğleden sonra otelin havuzuna giren Kabakçıoğlu, bir süre sonra suda çırpınmaya başladı. Olumsuz bir durum olduğunu farkeden otel görevlileri, havuza atlayarak Kabakçıoğlu’nu sudan baygın halde çıkardı.

Otel görevlilerinin haber vermesi üzerine gelen motorize 112 ekibi, Kabakçıoğlu’nun epilepsi nöbeti geçirip, çok su yuttuğunu, buna bağlı olarak da kalp krizi geçirdiğini belirleyip, ilk müdahaleyi yaptı. Ardından ambulansla Özel Bodrum Hastanesi’ne kaldırılan Kabakçıoğlu, yoğun bakım ünitesinde tedaviye alındı. Durumu ağır olan Kabakçıoğlu, doktorların müdahalelerine rağmen bugün saat 04.00 sıralarında yaşamını yitirdi.

Kabakçıoğlu’nun cenazesi kesin ölüm nedeninin tespiti için otopsi yapılmak üzere Muğla Adli Tıp Kurumu Morgu’na gönderildi. Polis, genç kadının ölümüyle ilgili soruşturmanın sürdüğünü bildirdi.

Haberin Devamı

Kabakçıoğlu’nun Ayvalık ilçesindeki arkadaşlarından kafeterya işletmecisi Timuçin Ural, "Zeynep, anne ve babasını genç yaşta kaybetti. Ayvalık’ta yalnız yaşıyordu. Eşinden de bir süre önce boşanmıştı. Memur olabilmek için yeni sınavlara girmişti. Kafa dinlemek için birkaç gün önce Bodrum’a tatile gelmişti" dedi.

DHA