Türkiye (Son Dakika) Süper Loto’da büyük ikramiye 16 milyon TL'yi aştı

Süper Loto’da büyük ikramiye 16 milyon TL'yi aştı

Paylaş
Süper Loto’da büyük ikramiye 16 milyon TL'yi aştı

Süper Loto çekilişi sona erdi. Çekiliş, Milli Piyango TV Youtube kanalından canlı olarak gerçekleştirildi. 6 Eylül 2020 tarihli Süper Loto çekilişinde kazandıran numaralar 12, 16, 28, 31, 37 ve 43 oldu.

Merakla beklenen Süper Loto çekilişi canlı yayınla gerçekleştirildi. Süper Loto'da bu akşam kazandıran şanslı numaralar 12, 16, 28, 31, 37 ve 43 oldu.

Haberin Devamı

Süper Loto'da 17 milyon 187 bin 111 TL devretti. Süper Loto; Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın 3 günü 21.30'da çekiliyor.

SONUÇLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Süper Loto oynamanın kuralları neler?

1 ile 60 sayı arasından 6 adet sayının bilinmesine dayanan bir oyun olan Süper Loto’da en az 2, en fazla 6 adet sayıyı doğru tahmin ederek farklı miktarlarda ikramiye kazanılıyor. Kazanma oranı oynanan kolon ve bilinen numara adedine göre değişiyor. Oyunseverler kolonları kendileri doldurabildiği gibi ayrıca sayıları doğrudan bayiye söyleyerek veya “Sen Seç” ile terminalden rastgele sayı seçtirerek de Süper Loto oynayabiliyor. 18 yaşından büyük herkesin oynayabileceği Süper Loto’da her kolonun fiyatı ise 3 TL. Oyunun kurallarıyla ilgili ayrıntılı bilgiye buradan ulaşmak mümkün.

Haberin Devamı

Şisal Şans’ın son teknolojiyi kullanarak oluşturulan teknik altyapı ile noter huzurunda gerçekleştirdiği çekilişler canlı olarak yayınlanmaya devam ediyor. Tüm çekiliş süreçleri “Dünya Piyango Birliği” (World Lottery Association) standart ve kurallarına uygun şekilde organize ediliyor ve en büyük öncelik şeffaflığa veriliyor.

Dünya Piyango Birliği sertifikalı, son teknoloji ürünü yeni çekiliş makineleriyle kurulmuş olan ve ŞANS MERKEZİ adı verilen çekiliş stüdyosunda düzenlenen çekilişler, Milli Piyango Online'dan canlı olarak yayınlanıyor ve dileyen herkes çekilişe katılabiliyor.